Wpis z mikrobloga

Naturalność w tych czasach nie istnieje. Wszytkie baby sobie coś robią z mordą albo resztą ciała. Czy to źle. Nie mnie oceniać. Ja tam miałam tak niską samoocenę przez poprzerabiane foty z insta, że zaczełam się ciąć. Bo nie jestem ładną filigranową laską hehe
Dalej uważam, że mimo tego że nie wyglądam tak źle to powinnam poddać się wielu operacjom plastycznym, żeby dorywnac innym babom i podobać się facetom. To już są myśli które sobie uroiłam i nie umiem wyrzucić z głowy.
Za moją sytuację moge podziękować wszytkim szmatom, które poznałam w liceum i gimazjum. Życzę wam wszystkiego najgorszego w następnym roku j0leczki ()

#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@MrMas po co się podobać facetom ważny tylko ten jeden którego masz lub nie masz ale jak nie masz to będzie mu obojętne jak wyglądasz
  • Odpowiedz
@MrMas:

Wszystkie robią sobie operacje plastyczne?

W sumie może znam kilka przypadków, ale to jest mały procent moich znajomych. Koleżanka sobie usta zrobiła ostatnio. Była bardzo ładna. Teraz jak dla mnie wygląda abstrakcyjnie i pewnie jest to obiektywna opinia. Wydała hajs zupełnie niepotrzebnie.
Wydaje mi się że zrobiła to tylko dlatego, aby dopasować się stylem do tych luksusowych lasek.
  • Odpowiedz
@CandyToy dokładnie mam takie samo wrażenie, jak patrzę na znajome, które zrobiły sobie usta. Zazwyczaj przesadzają z ilością wstrzykniętego preparatu i każda wygląda tak samo, dosłownie tracą swoją oryginalność i rysy twarzy.
  • Odpowiedz