Wpis z mikrobloga

Z tym całym ujawnieniem będzie jak zawsze, będzie konferencja na której ktoś powie że zna kogoś kto widział albo kogoś kto ma dowody. Następnie inni zarzucą mu fałszerstwo albo w ogóle nikt się nie „ujawni” i będzie to co jest teraz. I w kolejnym roku kolejne ujawnienie akt na którym nic się znowu nie dowiemy, oprócz tego że pouczymy się trochę urzędowego angielskiego.

#ufo
  • 11
@Tandem1 Myślisz , ze to jest takie proste? W stanach za złamanie tajemnicy grozi dożywocie. Wiec łatwiej jest mówić ze zna się osoby. ATTIP dostawało można powiedzieć to co nie udało się ukryć , dostawali szczątkowe dane . Weź tez pod uwagę ,ze mordują ludzi za złamanie tajemnicy i by ukrywać prawdę.
@Tandem1: ale są znane przypadki UFO, choćby Roswell, jak i wiele innych. Wówczas ujawnienie będzie wymagało pokazania dokumentów z tych zdarzeń. Oczywiście mogą pokazać jakieś fałszywe dokumenty, ale to trzeba zrobić wiarygodnie, a dokumenty muszą być podpisane, więc ktoś będzie musiał świecić oczami. Także zakładając, że część z tych incydentów to były statki obcych, to musieliby dla każdego dokonać fałszerstwa które będzie wiarygodne dla licznych ekspertów z różnych dziedzin i do
Jeżeli ktokolwiek daje wiarę temu człowiekowi, to w każdej chwili jestem w stanie udostępnić swój ekran na diskordzie i przedstawić historie edycji każdego artykułu. Ostatnia edycja miała miejsce miesiąc temu, gdy aktualizowałem miniaturki. @Usunelem_Konto od jakiegoś czasu rzuca niczym niepopartymi pomówieniami w moją stronę i po prostu kłamie. Tak jak jego idol Steven Greer, nie potrafi przedstawić dowodów na swoje twierdzenia i wszędzie węszy spisek.
Pobierz Heekate - Jeżeli ktokolwiek daje wiarę temu człowiekowi, to w każdej chwili jestem w ...
źródło: fgbbv