Wpis z mikrobloga

@specjalista_od_bytu: każdy taki tost (dwa trójkąty) to około 300-350 kcal (2x100 z chleba, reszta z sera). Jak #!$%@? takie dwa to niespecjalnie jesteś najedzony, a 700 kcal już wleciało. Można wybrać lepsze jedzenie jak redukujemy tłuściocha.
  • Odpowiedz
@L24D: kuźwa no właśnie, ja z nudów pewnie będę robił co parę godzin z czym innym a mam nawet przepisy na farsz z klusek z zupek ramenowych koreańskich xD boje się, że nagle mi +30kg wskoczy ale kusi ehh
  • Odpowiedz
@specjalista_od_bytu: Ich kaloryczność polega na tym że mocno prasują kanapkę, przez co nie zapełnia ona żołądka jak zwykła kanapka, więc można (a nawet czuje się potrzebę) zjeść ich więcej. Zwykłą kanapkę zjesz jedną-dwie i czujesz się syty, a z takiego tostera musisz zjeść 4-5 aby się najeść.
  • Odpowiedz
@specjalista_od_bytu: zalezy, zalezy od tego czy to pelnowartosciowe pieczywo z prawdziwym serem i np duza iloscia wolowiny
jesli sam najtanszy ser z bialym pieczywem i keczupem to zalejesz sie tylko kaloriami bez wartosci odzywczych - uboga dieta po prostu
  • Odpowiedz
@specjalista_od_bytu: pamiętam że jak kiedyś ze starym usiadłem wieczorem i zacząłem robić te tosty to dosłownie prawie cały bochenek chleba zjedliśmy XDDD stary na drugi dzień jak wstał to był nadal fest najedzony że nawet śniadania nie jadł. Ogólnie gówno to jest straszne fajnie sobie zjeść raz na jakiś czas, ale mega niezdrowo jeść codziennie na przykład.
  • Odpowiedz
@tomaszk158 nadal są takie tylko trzeba patrzeć ile mają mocy. A nie kupujesz na promocji w Biedronce za 35 zł i potem marudzisz w sieci że kurła kiedyś to było.

Kupiłem 4 lata temu opiekacz typu grill elektryczny (bez regulacji temperatury) za 300 zł i robi to co ma robić, jak mnie nie raz poniosło to i własne palce opiekłem.
  • Odpowiedz
@specjalista_od_bytu kalorii magicznie do gotowej kanapki nie doda. Ale składniki są bardzo kaloryczne a sytość gotowego produktu mała. Więc będziesz jadł po kilka takich tostów na łączną sumę kalorii z zapotrzebowania całego dnia.
  • Odpowiedz