Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Szukam jakiegoś wygodnego używanego wozidełka do wzięcia w #leasing do max. 110k brutto, głównie do jazdy po mieście po bułki wędliny itd plus nightdrive ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kompletnie się nie orientuje co jest obecnie warte uwagi, niemniej mam kilka modeli na oku. Z jednej strony patrzę pod kątem praktyczności, z drugiej mam lekką słabość do aut które dają nieco więcej frajdy swoim charakterem. Otóż kuszą mnie:

- Astra poprzedniej generacji, jako że względnie tania a wydaje się przyzwoita. Wydaje mi się najrozsądniejszą opcją, chociaż trochę nudną.

- Astra obecnej generacji, bo widzę że znajdę prawie nowe modele które jeszcze jakoś by dało radę zmieścić w budżecie. Tutaj właśnie największą zaletą jest mały przebieg (a trochę się obawiam tych zajeżdżonych aut firmowych), a i nawet spoko się ona prezentuje.

- Golf 8 - Spodobał mi się, chociaż widzę że ciężko znaleźć coś z automatem co jest lekką niedogodnością.

- Mercedes A200 - mój ulubieniec, niemniej jestem świadomy że pewnie trochę dopłacę za sam znaczek. Niemniej trochę mam słabość do w miarę nowych A i CLA xD

Szczerze jakoś nie mogę się przekonać do tych japońskich i koreańskich, jednak gdyby jakieś było naprawdę mocno polecane, to jestem otwarty na sugestie.

Byłbym baaardzo wdzięczny za każdą radę.
  • 3
Szczerze jakoś nie mogę się przekonać do tych japońskich i koreańskich, jednak gdyby jakieś było naprawdę mocno polecane, to jestem otwarty na sugestie.


@MarSlayer: Japońskie zwykle najmniej awaryjne więc jak to jest dla Ciebie ważne to pochyliłbym się nad nimi.