Wpis z mikrobloga

jakikolwiek właściciel wegańskiego psa wierzy że nie lubi on mięsa?:D


@pilot1123: są tacy co wierzą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
xfin - >jakikolwiek właściciel wegańskiego psa wierzy że nie lubi on mięsa?:D

@pilot...
  • Odpowiedz
@pilot1123: A teraz wyobraź sobie, że mam znajomego, którego 3 letnie dziecko odmówiło przyjęcia galaretki (cukierka) ode mnie bo zawiera żelatynę, a ono jest 'vege ze świadomego wyboru'.

I samo mi to powiedziało prosto w twarz...
  • Odpowiedz
ale nie chodzi o to czy mogą czy nie, tylko o to czy zeżrą mięso jak im je dasz pod nos:P


@pilot1123: Niby tytuł sugeruje możliwość, ale już sam tekst jasno stawia tezę i jedzie po ludziach, którzy dają kotom i psom mięso. Zaś jego autor oczywiście twierdzi, że jego kot je tylko wegańskie jedzenie.
  • Odpowiedz
@pilot1123 wiem że przykład anegdotyczny ale praktycznie każdy weganin/wegetarianin którego znam przenosił to na zwierzęta. XD nawet na swoje dzieci, które mają prawo do wyrażenia swojego zdania i tego jak chcą żyć. :)
  • Odpowiedz
praktycznie każdy weganin/wegetarianin którego znam przenosił to na zwierzęta. XD nawet na swoje dzieci, które mają prawo do wyrażenia swojego zdania i tego jak chcą żyć. :)


@kochamschabowe: a u mnie nie przenosili (no chyba że u dzieci, co jest bardzo dobre. Ja mam żal do rodziców że mnie uzależnili od mięsa i ciężko było rezygnować), a pewnie znam o wiele więcej wegan niż Ty bo siedzę w tym środowisku

Ale
  • Odpowiedz