Wpis z mikrobloga

@SzmaragdowySmok: akurat nie tak dużo Polaków ma rosyjskie pochodzenie, zdziwiłbyś się jak mało, ale fakt mieć geny rosyjskie jako mężczyzna to nie wyjdzie zbyt dobre połączenie, wyniknie z tego na ogół łysiejący z mocno ruską mordą lekko podobny do mongoła
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ulegly_bialy_cuck @Alvarez17 @SzmaragdowySmok Jeżeli chodzi o żonę to kwestia szczęścia bardzo długo szukałem i oczywiście tego, że jestem starszy. Poza tymi aspektami, blackpill wali mnie po mojej brzydkiej mordzie dość często, tak dla przypomnienia.

Z tego co zbadałem w swojej genologii, to mam korzenie rusińskie (bardziej współczesna Białoruś), typowo polskie i semickie.
  • Odpowiedz
@gnomol: korzenie rosyjskie ukraińskie białoruskie to its over często, a tak poza tym to niezły jesteś gościu, masz żonę i piszesz tu wpisy o tym jaki nie jesteś brzydki co samo w sobie jest dziwne. Niektórzy tutaj są tak brzydcy, że jak ktoś na nich patrzy to czuje obrzydzenie już pewnie. A ty jeszcze nawet mając żonę nie dobierasz do siebie argumentu że nie jesteś taki brydzki jak ci się wydaje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Alvarez17 Ale ja jestem brzydki mam 2/10 i do tego niski. Ostatnio kwestia miesiąca, matka z nastoletnim synem, gdy mnie zobaczyli zaczeli się śmiać nagłos. Oboje byli ode mnie wyżsi.
  • Odpowiedz
@gnomol: chyba pierwszy raz słyszę że ktoś o swojej żonie mówi ze jest przeciętna z wyglądu XD , jeśli nie trolujesz to powiedz mi, jeśli ty jesteś 2/10 to w jakiej ona jest skali? I jak się poznaliście i ją zauroczyłeś skoro jestes taki brzydki?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Alvarez17 Trudno mi ocenić w jakiej ona jest skali. Zadziałał przypadek, ponieważ portal randkowy zmienił mi miejsce wyszukiwania, sam z siebie, bo byłem wtedy w innym mieście. Moja przyszła żona polubiła zdjęcie, dlatego że wydawało jej się, że mam fajną koszulę o ciekawym wzorze. Oczywiście, ja takiej koszuli nie miałem, po prostu odbiły mi się lampki choinkowe. Jeszcze parę rzeczy się tam nałożyło. Poza tym moja żona sama przyznała mi, że zawsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Alvarez17 W relacjach między ludzkich, bardziej na kanwie zawodowej. Moja brzydota sprawiła że przez dwa lata szukałem pracy, a przez to straciłem dużo czasu . To są takie niezagojone rany.
  • Odpowiedz
@gnomol: U wielu nieatrakcyjnych facetów panuje takie myślenie, że posiadanie żony to jest koniec wszystkich problemów W rzeczywistości jest tak, że nieatrakcyjnym wygląd wiąże się z wieloma problemami zarówno w małżeństwie, jak i poza nim.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Alvarez17 Jak jesteś brzydki i niski, a nie masz super papierów, to nikt cię nie zatrudni, bo do fizycznej, janusz stwierdzi, że jesteś za słaby i brzydka morda nie skłania do dania szansy W biurowej to wiadomo nie chcą brzydkiego i nagle robi się błędne koło
  • Odpowiedz