Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm #bekazpisu #bekazko #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy Możecie nazywać mnie cholernym symetrystą, ale tak jak rozliczyliśmy już rzady Zjednoczonej Prawicy, tak samo musimy teraz bardzo patrzeć na ręce nowej większości koalicyjnej i na bieżąco rozliczać z afer choćby takich jak orlenowa czy wiatrakowa i stałe informować opinie publiczna o kolejnych błędach nowej ekipy.. Nie ma co tak podniecać się na widok Holownii i jego kolejnych popisów i słabych pokazów dla gawiedzi, tylko patrzeć na to jak nowa większość pracuje dla obywateli Polski, bo jak na razie słabo to wygląda..
  • 6
  • Odpowiedz
@Balonowy21: ustawy jeszcze nie uchwalone, dopiero wpłynęły projekty. A jak uchwalą i co to będziemy rozliczać. Raczej nie będzie tak, jak za PIS-u że jak partia podjęła decyzję to Sejm uchwalał coś w 1 dzień bez sprzeciwu.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Nie jestem za PO ani za 3D, ale rządy Zjednoczonej Prawicy dopiero zaczną być rozliczane. Roboty jest masa jak sam pewnie wiesz... Tyle przekrętów, wałów, czystego złodziejstwa nas, Polaków, że to latami pewnie potrwa. Przypominam, że nie jestem ani za PO ani za 3D, możecie mnie nazywać symetrystą, jasne.
  • Odpowiedz