Wpis z mikrobloga

Podkopywanie zafpania do wlasnego rządu to wspaniała rtosyjska robotoa


@Niesondzem: O.kurdę, więc Tusk i Trzaskowski jednak do pierdla? Oni nigdy dobrego słowa o polskim rządzie nie powiedzieli( nie licząc rządu PO) xD
@PanAlbert: Nie zrozumiałeś kolego. Nie piszę o krytyce jakiegoś rządu tylko do ideologicznej nieufności ogólnie do własnego Pańśtwa i rządu. Że rząd jest po to by "okradać" i tworzyć spiski, zniwalać obywateli. NA tym cały korwinizm stoi, i tym samym stoi rothbardyzm w USA, też swietna ruska praca tworzenia ruchów libertariańskich a z drugiej strony lewackich anarchistycznych. To samo ideologiczne budowanie postaw antyrządowych, nieposłuszeńśtwa wobec włąsnego rządu, a nie krytykowania tego
To samo ideologiczne budowanie postaw antyrządowych, nieposłuszeńśtwa wobec włąsnego rządu,


@Niesondzem: Wypisz wymaluj Tusk, który nawoływał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, wszystko się zgadza. Nawoływanie do wyjścia na ulicę, do zakłócania prac rządu i parlamentu.
Nie zgadza się tylko Twoja sympatia i antypatia.
Musisz się zdecydować albo naganne jest określone zachowanie i wtedy piętnujemy wszystkich tak postępujących niezależnie od obozu politycznego, albo naganny jest określony obóz polityczny bez względu na jego zachowania.
W
@PanAlbert: a jaka niby jest moja sympatia i antypatia? Wierzysz w ideologie dlatego aby nie poczuc sie ggorszym i nuie przyznać się szukasz w innych podobnych cech i wymysliles ze popieram tuska i puinktujesz tuska. Nieposłuszeństwo wobec państwa to zły czyn tuska. Mam nadzieje ze pomogłem.
Nie usprawiedliwiaj się w ten sposób, to słabe.