Wpis z mikrobloga

Ostatnio kopla mnie "przyjemność" pokorzystania z Iphone 14. I nic się tam nie zmieniło od lat. Ten system w ogóle się nie rozwija, Android jest dużo lepszy pod względem wielozadaniowości. Ibte wolne animacje w applu połączone z niskim odświeżaniem xD
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Ciekawostka. Emoji powstały w Japonii, a jako że każdy producent inaczej podchodził do tematu (czas przed standaryzacją) i znaki nie wyświetlały się poprawnie na wszystkich telefonach poprawnie to w latach 90. rynek zalany był ofertami dla dwojga, czyli zestawem dwóch identycznych telefonów co częściowo rozwiązywało problem. Przed standaryzacją normą było, że z powodu minek Japończycy kupowali dwa identyczne modele.
  • Odpowiedz
Ostatnio kopla mnie "przyjemność" pokorzystania z Iphone 14. I nic się tam nie zmieniło od lat. Ten system w ogóle się nie rozwija, Android jest dużo lepszy pod względem wielozadaniowości. Ibte wolne animacje w applu połączone z niskim odświeżaniem xD


@Grzesio87: mnie #!$%@?ło parę rzeczy w sumie:
- to, jak upośledzony jest temat klawiatur (najmniej upośledzony był chyba Swiftkey, ale co z tego, skoro losowo potrafiła mi się i tak włączać
  • Odpowiedz
jak masz iphone to nie musisz wymieniac co dwa lata bo wszystko dobrze dziala i masz aktualizacje do najnowszych wersji. Stad iphony maja najnowsze emotki ktlrych nie maja ludzie na androidzie i widza takie krzaczki


@AlaskanskieRodeo: https://www.androidpolice.com/2021/07/16/android-12-is-getting-new-emoji-and-googles-making-familiar-promises-about-decoupling-them-from-future-updates/

Najpierw się doucz, potem komentuj. Ja mając Pixela zawsze spotykałem się z tym, że to ktoś na iOS widział "krzaczka", o bugach powodujących restart przez losowe znaki nawet nie wspomnę.

Androida też nie musisz
  • Odpowiedz