Wpis z mikrobloga

Kupiłem kindla, podłączyłem do kompa, wrzuciłem w documents/doownloaded plik i kindl go nie widzi. Nie ma nic w bibliotece. O co chodzi i jak to naprawić? Format epub

#kindle #ebook
  • 15
@Kolsky: Tak to nie da rady. Trzeba mailowo, ale tego nie robiłam. Musisz albo przekonwertować na MOBI albo właśnie mailowo. Pewnie się zainspirowałeś jakimś newsem, że kindle ogarnie epuba, ale nie w takiej formie z tego co czytam.
@Kolsky: Jest w ustwieniach, twoje konto, i send-to-kinle e-email, przy czym domyslnie jedynie z maila na ktorym zarejestrowane jest konto amazona uzywane na czytnika bedzie mozna wyslac pliki.
@MikeLitoris: Wyczytałam w internecie. Mam czytnik, dawno nieużywany co prawda i nawet nie wiedziałam, że dali format na kindla. W różnych formatach znaczy się między innymi w EPUB? Jeśli tak, to zwracam honor. Ja w pierwszej kolejności chciałam zapytać czy kolega trolluje. Może niepotrzebnie pisałam.
@wolfandraven: EPUB, pdfy, doc windowsowy czyta, no problemo.
@Kolsky upewnij się że w dobrej ścieżce patrzysz na kindlu - pierwszy raz jak wgrywałem wpakowałem pliki do folderu, trzeba było do niego ręcznie znawigować. Poza tym chyba musiałem restart urządzenia walnąć zanim skeszował sciezke do nowych dokumentó