Wpis z mikrobloga

Wiem że to co napiszę to konfiarska propaganda, ale #!$%@? mać, było 16 lat by uporządkować system podatkowy, stworzyć prawo czynszowe jak w niemczech, francji, angli, do wyboru do koloru

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO NA LEPSZE!!!!! #!$%@? MAĆ, PO 16 LATACH!!!

#bekazlewactwa #polityka #sejm
  • 9
@Papierznik po to zeby czuli sie jeszcze gorzej. A jeszcze teraz kolosalne podbicie najnizszej. I takim sposobem majac 27 lat 4300 - daniny - 3200 a gowniak 19 lat 4300 do lapy, mieszkanko u mamusi i #!$%@? jaja. Wydymanko na calego
@cybulion: najlepsi są ci co wmawiają że zagranicą jest tak samo źle : DDD pracowałem bez języka krótki okres w berlinie i polska to dosłownie chlew, tutaj nie stać by mnie było na życie w pojedynke, a tam lajtowo, opłaty i zabawki bo mi zostawało 2000zł+ na siebie
@Papierznik wszedzie jest lepiej. Nawet w danii gdzie rzekomo maja najwyzsze podatki. Polak sie splacze ze w norwegii alkohol tylko w rzadowym sklepie, #!$%@? przy 280NOK/H to stac polaka na rower i dymanie do tego sklepu. Ale polak musi miec borysa 24/7 pod blokiem i nielimitowana wudke zeby zapomniec ze 75% wyplaty zabiera mu Maowiecki.