Wpis z mikrobloga

@marsjanin2012 chyba na muchoborze tak przynajmniej pisali. Muchobronx normalnie. Jego foremka była zarejestrowana na trawowej. W działalności miał wpisane obrót nieruchomościami,to tłumaczy skalę zwyrodnialstwa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Miał też domek, a właściwie barak na uboczu jednej z podwrocławskich miejscowości, ale to nie ten budynek z filmu. Stwarzał wrażenie trochę odklejonego, choć z nim nigdy nie rozmawiałem. Mijałem go czasami na ulicy i mówiłem cześć (raczej nie odpowiadał i wyglądał na nieufnego), a gdzie pomieszkiwał dowiedziałem się dopiero dzisiaj, wcześniej myślałem, że po prostu się w okolicy wybudował, wynajmował, czy wprowadził do kogoś.
Ogólnie samotnik, dużo spacerował po
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Dokładnie taka pierwsza myśl mi przyszła do głowy, że coś z nim nie tak, bo zamiast olać powitanie to zatrzymał się, odwrócił i bez słowa chwile mi się przyglądał, ale z taką miną jakby miał obawę, że go ktoś rozpoznał (zazwyczaj miał kaptur na głowie, więc może dlatego odniosłem takie wrażenie, jakby dbał o swoja anonimowość). Później jeszcze kilka razy się do niego odezwałem gdy się mijaliśmy, ale bez odezwy.
  • Odpowiedz
@Kali_Fat typ z mania prześladowczą a tu jakiś losowy gość na ulicy mu dzień dobry mówi XD I to w Polsce... po tym incydencie już nie wypadł z tej pętli w głowie, nie wytrzymał presji i #!$%@? dwóch mundurowych, elo, masz babo placek XD

Śledzę tę sprawę 20 minut i twierdzę że tak było xd
  • Odpowiedz