Wpis z mikrobloga

Siemka, mam problem z pc który leżał jakieś pół roku właśnie go podłączyłem i po włączeniu prosi o PIN (którego nie pamiętam xD) zalogowanie na konto Microsoft nie pomaga (Windows 10) reset PINu nie działa z niewiadomych przyczyn, próbowałem nawet już zresetować komputer do ustawień fabrycznych, ale wtedy komp się restartuje i jest czarny ekran (czekałem nawet godzinę) przy próbie uruchomienia trybu awaryjnego dzieje się to samo
#pc #komputer #komputery #it #problem #pomocy #pomoc #elektronika
  • 7
  • Odpowiedz
@Raksorek: Jeśli dane na tym dysku nie są dla ciebie ważne, to też bym zreinstalował ten system.

Nie masz nośnika, taki można bardzo prosto przygotować, ale trzeba mieć pendriwe o jakiejś tam pojemności.
Nie pamiętam dokładnie, ale z 8 GB powinno chyba wystarczyć.

Takiego pendriwe można przygotować za pomocą narzędzia windows Media Creation Tool i z tego co pamiętam to jest w wersji windows 10 i 11 zależnie od twojego wyboru.
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek50005 odkopałem win10 miałem gdzieś w chacie, ale nie mogę nawet wejść do BIOS, a jak daje uruchom ponownie trzymając shift to nic się nie dzieje komputer znowu bootuje się do okna wpisania PIN po prostu...
  • Odpowiedz