Wpis z mikrobloga

@Staraagrafka ta, wyszukiwanie produktów luzem nie jest alfabetyczne, przy płatności zapytanie czy chcemy całość zapłacić kartą. Przecież to nie ma sensu skoro nie wybieram opcji płacenia bonami. Bramka wyjściowa na skan paragonu też jest. Obecnie biedronka wycofując swoje bezużyteczne komunikaty ma najlepsze kasy samoobsługowe. W auchanie wkręcają ludzi w darowizny, w Lidlu bramki, Kaufland ma problem z szybkością skanowania i wykrywaniem towarów, Netto to mniej przejrzysta podróbka biedry, chyba nawet na tym
@shalisek Możliwe że masz rację, ja jednak opieram się na moich doświadczeniach, a wiadomo co sklep to inaczej.

U mnie Carrefour nie ma bramek, z wyszukiwaniem produktów nie miałem nigdy problemu, do tego artykuły do zatwierdzenia potwierdza pan ochroniarz więc nie trzeba czekać. Pytanie o całość kwoty owszem jest ale w Kauflandzie też tak mam. Co do Kauflandu to wszystko dobrze tylko kasa cały czas do mnie gada. "Zabierz swoje towary" jest
@Staraagrafka: idź do Auchan, są kasy co nie ważą produktów wcale, wbijasz sobie po 5 jak ci wygodnie i pakujesz gdzie chcesz. W dodatku mają pistolety bezprzewodowe do skanowania, możesz sobie bezpośrednio w koszyku napikać

Oczywiście w "Twoim" może takich nie być, u mnie są różne dwa typy tych kas, także ogarnij dobrze

Było idealnie, dopóki nie zrobili skanowania paragonu przy wyjściu. Jak ktoś chce to i tak oszuka, a tylko