Wpis z mikrobloga

  • 0
@AnkesamonDasza: A powiedz mi rozgrywka sie skupia tylko na fabule czy mozna se expic postac, ulepszac ekwipunek czy cos w tym stylu?
I czy jest język polski? znam angielski na tyle, ze posługuję się nim w pracy, ale wymaga to ode mnie skupienia a chce se grać na wyjebce
  • Odpowiedz
I czy jest język polski? znam angielski na tyle, ze posługuję się nim w pracy, ale wymaga to ode mnie skupienia a chce se grać na wyjebce


@Unknowm: ja mam to samo xD
Najgorsze jest gdy w grze musisz jechać od punktu A do punktu B, musisz uważać na drodze i na przeciwników, a podczas drogi postacie sobie dialogi urządzają, przeważnie nie nadążam czytać napisów co gadają lub dialog jednym
  • Odpowiedz
  • 0
@Pabick: Chwilę temu skończyłem GTA V ogrywać 1 raz w życiu i tam dokładnie tak było. Poczytałem i posłuchałem kilku dialogów doszedłem do wniosku, że nie znaczą dużo więc nawet się na nich później nie skupiałem XD
Teraz zaczełem RDR2 i tam też jest taka sytuacja ale jeszcze zwracam uwagę na to co mówią postacie, ale pewnie za chwilę znów przestanę haha
Ale taki format jeszcze mi odpowiada a Immortals
  • Odpowiedz
@Unknowm: Immmortals to taki średniak od ubi, typowa zelda tylko w skórce assassin's creed odyssey. Powtarzalne zadania i cele (idź tam i pokonaj tego albo zdobądź to lub znajdź tego). Na plus zdecydowanie łamigłówki, które zmuszają do myślenia, żeby je odblokować.
  • Odpowiedz
  • 0
@shox: Grałem przez jakieś 10 lub i więcej lat w Metina więc zadania typu jedź z punktu A do B i pokonaj 10 dzikich psów nie są mi obce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz