Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
10:00 Janek: Jak się panu nie podoba to niech pan złoży wypowiedzenie...
10:20 Ja: Podpisuję wypowiedzenie.
Parę dni później oddaje Dysk z RAW Data (grafika/kod/mixDanych/hasła) == protokół

Janusz dostał wszystko a po 4mc dostał piany że podobno przekazałam dane konkurencji, i się zaczęło szykanowanie sprawa jest w sądzie - bo se wymyślili że Prokurator wejdzie i se kompy poprzegląda czy tam danych niema - umowa B2B bez przekazania praw autorskich (bo nie
  • 0
@PiotrX1: z mecenasem bawimy się od czerwca - ale to idzie jak krew z nosa (oni za wszelką cenę grają w szykanę) - a teraz dostaję właśnie takie pisemko które nie dość że mnie rozbawiło to mnie obraża. Wystąpię do SR/SN o zgodę na upublicznienie procesu bo to jest kpina z uczciwości! Dodam że nie jestem pierwszy i nie jestem ostatni. Sam widziałem jakie tam akcje się odwala by niszczyć byłych
  • 0
10:00 Janek: Jak się panu nie podoba to niech pan złoży wypowiedzenie...

10:20 Ja: Podpisuję wypowiedzenie.

Parę dni później oddaje Dysk z RAW Data (grafika/kod/mixDanych/hasła) == protokół


Janusz dostał wszystko a po 4mc dostał piany że podobno przekazałam dane konkurencji, i się zaczęło szykanowanie sprawa jest w sądzie - bo se wymyślili że Prokurator wejdzie i se kompy poprzegląda czy tam danych niema - umowa B2B bez przekazania praw autorskich (bo nie
acja) do ERPa dla 4 podmiotów z grupy itp. ogólnie to po protokole poszedłem w swoją stronę... A Janeczek się pokapował że to ju


@mosqua: Ataki hakerskie to przestępstwo, a skoro mają na nie dowody, to są zobowiązani złożyć zawiadomienie o jego popełnieniu - jeśli tego nie zrobili, a tak możesz przypuszczać z treści wezwania, to Ty powinieneś zawiadomić prokuraturę o tym, że oni mają dowody, ale je ukrywają. Jeśli kłamią,
  • 0
@77adam: dzięki Mirku - zapytam Mecenasa czy tak możemy /powinniśmy zrobić - myślę że warto by poinformować ich w zwrotce że takie zawiadomienie zostało złożone. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
@JamesJoyce: działam z mecenasem ale zaczyna mnie to tak wqrwiać że właśnie dzwoniłem do Faktu po znajomości żeby nadać sprawie rozmach... zaproszę ich na rozprawę! Okładka: "Nie spał, bo trzymał serwer" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 1
@supra107 spodziewam się właśnie takiej jazdy przy pierwszym przesłuchaniu. Policje do biura mi już wezwali. Straszenie i pozwy - nawet skargi na sędzinę składali… to jest odpał który trzeba opisać w formie darmowego e-booka!
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.