Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm #tvpis #wybory Nie popieram PiS'u, a także jestem apolityczny, ale czy wy neuropki myślicie, że nagle wszystko zmieni się na lepsze jak tusk dojdzie do władzy? XD Wy chyba jesteście za mlodzi, żeby pamiętać lata 2007-2015, kiedy bieda aż piszczała, a roboty nigdzie nie było.. Można by dużo wymieniać, ale ja raczej stoję za opcja, że będzie nawet gorzej niż przez ostatnie 8 lat względnego spokoju.. Gratulacje wyboru Polacy..
  • 8
  • Odpowiedz
@Balonowy21 pamiętam te lata i powiem Ci ,że robota była. Moze nie była doskonała i nie wszędzie ale jakoś dało się żyć. Wielu ludzi wyjechało,i chcąc nie chcąc pracodawcy coś musieli zaoferować. Prawda ,że teraz jest lepiej ,ale przeskok względem początku lat 2000 był widoczny. Sam pamiętam pierwszą pracę za 4.5 na godzinę ale potem było już lepiej. Nie demonizowałbym.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: "Nie popieram PiS'u, a także jestem apolityczny" dobra może to jednak nie jest Daruś, bo nie sądze że Szmatecki był na tyle głupi aby na troll koncie prawie każdy wpis zaczynać w ten sposób, ten sam to znaczy
  • Odpowiedz
lata 2007-2015, kiedy bieda aż piszczała, a roboty nigdzie nie było..


@Balonowy21: w moim najbliższym otoczeniu nie było ani jednej bezrobotnej osoby w tamtych latach, nikt również nie zarabiał 5zł na godzinę. W latach 2011-2012 wchodząc na rynek pracy zmieniałem pracodawców 4 razy. W 2013 na przestrzeni 6 miesięcy kupiłem sobie nowe meble do pokoju, telewizor, PS4 na premierę i pierwszy samochód, który zalewałem V-Powerem. W tym samym również roku
  • Odpowiedz
@Balonowy21 kiedy cie trollu w końcu zbanują? Sam ponad miesiąc temu dodałeś wpis że już nie będziesz wypowiadał się na tematy polityczne bo masz dosyc a prawie codziennie o tym #!$%@?
Wybory już się skończyły, odpuść
  • Odpowiedz
@Balonowy21: kurwa mać, że też Ci się chce. Oczywiście że rządy Tuska to nie będą (raczej) miodem i mlekiem plynace, ale to co robił PiS to było przegięcie. Mogli (PiS) wygrać te wybory z palcem w dupsku i jest to tylkoo ich wina że tak wkurwili naród swoim rządzeniem, gdyby trochę mieli albo kij udawali więcej pokory. Trzeba było byc bliżej środka i olać aborcję, nie bratać
  • Odpowiedz