Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #wybory Nie popieram PiS'u ani nie interesuję się zbytnio polityka, co z resztą można zweryfikować, bo zazwyczaj udzielam się na tagach związanych ze skokami narciarskimi i ets2, ale muszę jednak powiedzieć, że to co robi nowa większościową koalicja to wymierzenie potężnych dział przeciwko Polsce.. Myślę tu o bojkocie Orlenu, przez co w ciągu dnia stracił na wartości kilka grubych miliardów.. Mówię tu o lobbingowej ustawie, które może wywlaszczac masowo Polaków i wspierać gospodarkę Niemiec. Mówię tu również o zamachu na media publiczne, rozumiem, że może są lekko stronnicze, ale myślę, że pluralizm na rynku nie jest czymś złym.. Czy nie macie wrażenia, że to wszystko idzie w zła stronę? Zapraszam do popołudniowej dyskusji.. #dyskusja
  • 5
@Balonowy21 mam wrażenie, że już widziałem Twój podobny wpis gdzie piszesz o tym, że nie interesujesz się polityka, głownie piszesz tu o skokach a potem cisniesz po nowej większości. Rzuciłem też okiem na Twoje wpisy i zauważyłem, że wychwalasz Mateckiego. Jeśli nie jesteś żadnym botem -hejterem to proszę - wgryź się trochę w temat. Bo skoro jesteś w stanie napisać dobrze o paskudnym człowieku, który tylko napędza hejt i odegrał swoją rolę
@Balonowy21: Ja tam w Twojej aktywności znalazłem ledwie kilka wpisów na #skoki. Choć konto masz od czerwca to aktywny zrobiłeś się dopiero po 15 października. Przed tą datą na mirko odezwałeś się dwukrotnie, w tym miedzy innymi tak, jak na screenie, panie niepopierający PiS. Już wtedy pisałeś o groźbie przejęcia władzy przez "totalną opozycję", choć podobno głosowałeś na TD.
Pobierz kotletschabowypanierowany - @Balonowy21: Ja tam w Twojej aktywności znalazłem ledwie ...
źródło: Balonowy21