Wpis z mikrobloga

Czy jest gorzej zrobiony serwis niż #olx ? Większego gówna nie znam, a korzystać muszę, bo w sumie konkurencji realnej brak...
- od wczoraj nie mogę zobaczyć nawet listy ogłoszeń, bo "serwery przeciążone". Na telefonie raz na 10 wyświetleń strony się pojawią, ale jak coś zmieni/odświeżę to znowu nie wczytuje.
- odświeżenie/przedłużenie ogłoszenia to debilizm. Po kliknięciu "odśwież", mimo że całość jest w ajaxie, to na stronę nakłada się szary obszar przez co nic nie jest aktywne i nie można odświeżyć w tym czasie nic innego. Trzeba czekać ~30 sekund by przeniosło na początek strony. Odświeżenie 20 ogłoszeń zajęło mi ostatnio pół godzin prawie, bo oczywiście nie ma opcji zaznaczenia wszystkich by zrobić to za jednym razem
- szarpnąłem się na ogłoszenie płatne z promowaniem czego niesamowicie żałuje, wyrzygałem prawie 50 zeta promując mega-zajebistą ofertę która przed świętami jest zawsze na topie. Efekt? Na drugi dzień miałem... 3 wyświetlenia xD By było zabawniej to wykupując promowanie zachęcali je tekstem w stylu "otrzymuj 3 razy więcej wyświetleń ogłoszenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- powiadomienia często nie dochodzą na maila, a nawet będąc na stronie nie pokazują się ikonki sygnalizujące nową wiadomość/sprzedaż, przez co już kilka razy przewaliłem sprzedanie jakiegoś przedmiotu.
- wywalili mi ogłoszenia za opis w stylu "podobny wizualnie do", ale moje zgłoszenia jak ktoś sprzedawał podróbki perfum dając zdjęcia oryginałów, nazwy oryginałów, ale małym druczkiem dopisywał "odpowiednik" to mogło być, bo promowane. Tak samo w dupie mieli tytuły w stylu "jak honda, mercedes, bmw, nokia, samsung biały/czarny/sraki"

Mam nadzieje, że to w końcu upadnie i wyrośnie lepsza konkurencja.

#januszebiznesu #gorzkiezale #januszeolx oraz #januszebiznesu bo mają w dupie ludzi
chomik3 - Czy jest gorzej zrobiony serwis niż #olx ? Większego gówna nie znam, a korz...

źródło: olx

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
pierwszy rok czy cos poza mailem nie wiedziales ze cos sprzedales, ikonka ( 1 ) obok "twoje przesylki" do dzis nie jest zaimplementowana, widocznie nie potrafia, za to dodali dodatkowa informacje w dziale wiadomosci, wiadomo. Mozna przynajmniej pogadac z kupujacym to na plus ale licznika nie "przeklikanych" wysylek OLX nadal nie ma ( 1 ). Tyle przykladow na #!$%@? UI podawalem w tym ankieta do oceny, domyslnie zaznacozne chyba "srednio" system jak
  • Odpowiedz
Efekt? Na drugi dzień miałem... 3 wyświetlenia xD


@chomik3: te liczniki wyświetleń na OLX nie zawsze działają dobrze, czasem się aktualizują z dużym opóźnieniem. Widziałem to niedawno na żywo po wystawieniu dość topowego telefonu. Wystawiony popołudniem, do wieczora miałem już w skrzynce z dziesięć zapytań czy aktualne, dwie propozycje odkupienia za 1/3 ceny, jedną zamiany na kilkuletni telefon i dwie czekolady i jedną oddania za darmo, bo hora curka o
  • Odpowiedz