Wpis z mikrobloga

Elo. Chciałem sobie sprawić nowy plecak. Macie do pelecenia jakąś godną markę? Interesuje mnie duży wygodny plecak. Głownie do noszenia laptopa i rzeczy do pracy, ale też butów/stroju na siłke czy jakiś małych zakpów więc musi być wytrzymały. Chciałem wydać ok trzy stówy.

#modameska #moda #plecak
  • 10
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: No ceny wystrzelone :D Przeglądnąłem trochę tych plecaków i rzeczywiście do 3 stówek, to będzie wyzwanie. W ostateczności dołożę jeszcze stówę/dwie jak wpadnie mi coś w oko, bo jednak wole kupić raz i mieć na pare lat niż przycebulić i za rok kupować nowy.
  • Odpowiedz
@czekoladowy_zajac: Są też inne kolory https://www.wardow.com/pl/doughnut-macaroon-plecak-d010-0043-f-pl.html?gclid=Cj0KCQiAgqGrBhDtARIsAM5s0_kYffDtwyz84i815JlhGrCz3ra6ZBhS6kmW9gaZXrzhV2drYKxzSfwaAo3vEALw_wcB&ef_id=Cj0KCQiAgqGrBhDtARIsAM5s0_kYffDtwyz84i815JlhGrCz3ra6ZBhS6kmW9gaZXrzhV2drYKxzSfwaAo3vEALw_wcB:G:s&gad_source=1

Nosze w nim całkiem sporego laptopa + w środku w bocznej kieszeni telefon, osprzęt do laptopa. Lunchboxa, parasolkę i jeszcze starczy miejsca.

Używam już chyba 2 albo 3 lata i śladów zużycia w zasadzie nie ma.
  • Odpowiedz