Wpis z mikrobloga

Panowie, az wstyd mie sie przyznac ale wlasnie zdalem sobie sprawe z czegos potwornego. We wrzesniu 1995 roku rozstalem sie ze swoja dziewczyna i popelnilem wyedy jeden z najgorszych bledow w moim zyciu. Odpalilem telegazete i w rubryce "anonse towarzyskie" znalazlem ogloszenie pewnej pani cichodajki. Zadzwonilem pod podany numer i umowilem sie na spotkanie, jak powiedzialem jej o moim rozstaniu to powiedziala mi zebym kupil winko to przy okazji pogadamy sobie. Po przyjezdzie na miejsce otworzyla mi mloda (na oko 22 letnia) dziewczyna o czarujacym usmiechu i bujnych blond wlosach. Zaczelismy od winka, atmosfera sie rozluznila wiec przeszlismy do konkretow. Najpierw zrobila mi najlepszego loda w zyciu ale naprawde takiego ze prawie przescieradlo dupa wessalem. Jak juz mnie rozkrecila to zaczelismy na pieska ale okrzyczala mnie zebym nie wpychal za gleboko co negatywnie wplynelo na mojego benka ktory zaczal lekko opadac. Powiedzialem jej ze to przez gume a ta tylko odparla "to wez to sciagnij". Tak zrobilem i okazalo sie ze pomoglo. Troche poruchalem ja na misjonarza, troche na lyzeczke no i tak sie zapedzilem ze skonczylem w srodku. Ona na poczatku troche sie wkurzyla ale ze byla po winku to szybko olala sprawe. Po wszystkim rzucilem jej 50zl na lozko a ona oburzona ze bierze stowe i ze wyrazne bylo to napisane w ogloszeniu. Ja na to, ze przeciez bylem tylko pol godziny ale ona odparla ze kasa jest nie od godziny tylko od uniesienia. Troche sie rozczarowalem no ale nie bede sie o 5 dych wyklucal. Wrocilem do domu i zapomnialem o wszystkim do teraz. Wchodze niedawno w gorace na mirko a tam zdjecie tej pani, od razu ja poznalem po wlosach i charakterystycznym ksztalcie kosci policzkowych. Okazalo sie ze jest teraz bardzo popularna na wykopie a ja z bardzo duzym prawdopodobienstwem jestem ojcem pewnego znanego influencera.
Chyba rozumiecie ze jestem w rozsypce, czuje sie winny stypie ktora ogarnela fame i chyba to co zrobilem jest najwieksza moja zyciowa porazka.
Chcialem sie wygadac, Adrian nie pisz do mnie.
#famemma #divyzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz