Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego te darmozjady wychodzą z sali podczas swojej pracy?
#sejm
Z tego co wiem to oni muszą być tylko na głosowaniu, więc po co ta farsa? Niech leci projekt za projektem, cyk głosowanko jedno, drugie i elo, pora na csa...Zamiast spędzić 10 godzin na biadoleniu można byłoby zamknąć temat w 2-3 godziny.
  • 9
Z tego co wiem to oni muszą być tylko na głosowaniu, więc po co ta farsa? Niech leci projekt za projektem, cyk głosowanko jedno, drugie i elo, pora na csa...Zamiast spędzić 10 godzin na biadoleniu można byłoby zamknąć temat w 2-3 godziny.


@Papier_Toaletowy: tak działał Sejm za PiSu. Maszynka do głosowania
@Papier_Toaletowy: Fajnie jakby rzeczywiście uczestniczyli w obradach. Wielu z nich jednak bierze udział w komisjach przeróżnych, a także udziela się w mediach - co jest również częścią pracy posła. Mimo wszystko trochę bardziej zapełniona sala by się przydała.
@Papier_Toaletowy: maja jeszcze komisja koła #!$%@? muje, z drugiej strony jeśli mamy 9 ugrupowań, to nie wszyscy musza siedzieć jesli nie maja nic do powiedzenia poza stanowiskiem partii. Lepiej żeby wyszli niz gdyby mieli żreć kanapki w ławach sali plenarnej
@Papier_Toaletowy: bo przy okazji posiedzenia sejmu czyli zjazdu posłów z całej Polski można obradować w komisjach. Gdyby były ustalane w "wolne" dni to wprowadziłoby to chaos przez co poseł by miał mało czasu na cokolwiek innego. Pamiętaj, że posłowie mają swoje biura poselskie, w których też mają dyżury, a do których można przyjść z jakąś sprawą. Posłowie mają różne wyjazdy w teren, albo wyjazdy zagraniczne by reprezentować kraj. Dodatkowo dużo partyjnej