Wpis z mikrobloga

@innv mam takiego jednego u siebie. Nie może iść na chorobowe, bo bez niego wszystko będzie stać i nikt tego nie ogarnie. Tak zamiast do lekarza to chodził do apteki po leki przeciwbólowe i do pracy. Teraz jest bez nogi.
  • Odpowiedz
@Messix

@sruba_m3: tramwaj go potracil, no ale niesmak pozostal


Aż się zaśmiałem. Łap plusa.

@sruba_m3

@kureci_paratko: jak do tego doszło że stracił nogę?


Bolała, brał leki. Przestała boleć i palec zaczął być fioletowy, później czernieć. Nie wiem jak długo to musiało trwać, ale nogę amputowali nad kolanem, więc zapewne długo. W porządku facet, wrócił do pracy z protezą/na wózku inwalidzkim i te brakujące dwa lub trzy lata chce przepracować do
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: U nas był taki co miał wypadek, bo podczas szlifowania dostał śrutem w oko, bo gogle ochronne są dla leszczy, więc poszedł do lekarza, a tam się okazało, że w oku miał jeszcze dwa, tyle że wcześniej nikt tego nie zauważył i nie zgłosił.

No i na wydziale było wielkie "ło jo jo jo joj, po co on do tego okulisty lazł, mógł Mietka okulisty-amatora pójść, to by mu to
  • Odpowiedz
@kureci_paratko dlatego tak mnie denerwują reklamy leków przeciwbólowych, gdzie jest pokazany chłop przy robocie i łupie go w krzyżu.

Podchodzi kolega z roboty i mówi? Boli? Weź wDupal.
Gość podziękował, wziął wDupala i dalej zapiernicza w robocie tym razem z uśmiechem na twarzy :)

Do lekarza kurła! L4 brać i się wyleczyć, a nie tabletki cud, a potem do grobu.
  • Odpowiedz
@innv: moja szwagierka pracująca w Irlandii pic rel. #!$%@?ła, nie wracała nawet na wolne do Polski. A jak firma splajtowala to nawet odprawy ani nic nie dostała XD
  • Odpowiedz
@innv w 2019 z temu zaczęli odchodzić ludzie, różnie czasem tylko inny team, a czasem inny pracodawca. Aż w końcu zostałem praktycznie sam :D Nie przeszkadzało mi to znaleźć nowej roboty i zostawić cały ten rozgardiasz :)
  • Odpowiedz
@kureci_paratko w ostatniej robocie byłem taka osobą. HO więc L4 nigdy nie brałem bo po co? #!$%@? nadgodzin (jedyny miałem umowę do września) licząc, że to coś da. Projekt się zmienił, a mi podziękowali xD a typ z którym pracowałem i który czas sobie leciał w kulki jak tam pracował tak dalej pracuje xD
  • Odpowiedz