Wpis z mikrobloga

@dqdq1: dodam czwartego którego ja znam z imienia i nazwiska. W diecezji Włocławek ma 3 dzieci z 3 laskami, dwie były na pewno niepełnoletnie, każda ma nowe mieszkanie za free żeby była cicho. Był przenoszony o kilka parafii dalej, za trzecim razem przeszedł do cywila i pracował jako kierowca, teraz wrócił do służby bozi po kilku latach przerwy

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dqdq1:

@ruda_stuleja: w swoim życiu poznałem ~10 księży. O 3 wiem że- jednego złapali na gorącym uczynku, jeden byl oskarżony o pedofilie i dostal kose pod żebro, trzeci byl notorycznie przenoszony na inna parafie bo macał dzieci.


Moze kwestia srodowiska w jakim sie obracasz, bo ja nie znam zadnego ksiedza pedofila, ba nie znam zadnego pedofila w ogole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dqdq1: @Juzef_Pilsucki W parafii do której należę chyba do tej pory był przypadek księdza co to lubił małolaty wykorzystywać, jedna nawet zaszła w ciążę, a ten dał jej rodzicom kasę na usunięcie. XD Po latach jedna z dziewczyn (a może nie tylko ona), już pełnoletnia zaczęła go prześladować, fura porysowana, groźby itd. Ten się zgłosił to policję, trafili do niej, ona się przyznała i przy okazji wyśpiewała całą historię i wyszło
Moze kwestia srodowiska w jakim sie obracasz, bo ja nie znam zadnego ksiedza pedofila, ba nie znam zadnego pedofila w ogole ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JJOkocza: Ja to nawet nie znam żadnego księdza.
@dqdq1: Ja z kolei siedziałem w "kościele" 15 lat, jako ministrant i lektor, i przez te 15 lat, w moim mieście oraz okolicznych, nigdy nie słyszałem, żeby taka akcja miała miejsce. Jedyne akcje jakie były w moim mieście albo okolicznych to proboszcz klasztoru (zakonnik) spotykał się z jakąś babką na ruchanie i pewnym jest, że jej drugie dziecko jest jego. Co do pierwszego nie ma pewności. Został z resztą złapany na
@dqdq1 @ruda_stuleja znam wielu księży... Nawet w mojej gminie, która jest podzielona na dwie parafie był ksiądz pedofil (o dziwo dostał więzienie). Pierwszy proboszcz, jakiego pamiętam miał córkę i kupił jej za pieniądze od parafian parę mieszkań, jego następca był gejem i na każdą parafie, na jaką się przeprowadzał brał ze sobą "kościelnego" i wszędzie kradł kasę. W mojej parafii zrobił zbiórkę na pomnik JPII i zebrał ponad 300k... Postawił plastikowy pomnik