Wpis z mikrobloga

@r3solver no pewnie, bo castomizujesz 100% pod siebie.

W przyszlym roku ofc planuje zakup, ale jakby ktos mial dylemat to lepiej na poczatku wydac kase na lepszy fotel, ale jak są fundusze to warto tez biurko


@Volantie: a ja słyszalem opinie, że zwykłe tanie fotele za 800-900zł są nieraz lepsze niż te niby ergonomiczne, zdrowe za 2k

Tak więc jak ktoś planuej sobie kupić fotel niech lepiej nie kupuje w ciemno
@r3solver: ja mam i poza tym, że ustawiłem sobie idealną wysokość, to nie używam tych silników ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam też bieżnie obok, ostatnio używałem pół roku temu
@nad__czlowiek wiesz co, mialem swego czasu markusa za 400-500 zl jeszcze kiedys na studiach i byl spoko, ale potem troche uroslem i potrzebowalem czegos innego

Ale generalnie masz racje, na internecie jest mocno oslawiony ergohuman kmd31. Ponad 2k, ale siedzialem na nim i po 5 min czulem sie niewygodnie w udach. Kupilem w innym sklepie podobny model, ale inaczej ten mesh chyba zrobiony i jest bajka. Tez ponad 2k, ale na razie
@Volantie: raz na pół roku. Kupiłem bo w biurze często stałem. Na home office zdałem sobie sprawę, że w biurze podnosiłem bo ktoś przychodził do mnie i nie było wolnego fotela. Po tym stałem jeszcze aż w końcu siadałem. Teraz jak siądę na dupie to siedzę, wolę się już po chacie przejść kilka razy niż podnosić biurko
@r3solver: Ja mam to, jest też wersja bez LEDów:

https://ultradesk.pl/produkt/uplift-led/

Generalnie biurko całkiem spoko, ale rzadko pracuję w pozycji stojącej bo jestem leniwy i po prostu mi się nie chce. Ale jak pracowałem jeszcze w biurze, to faktycznie plecy mniej się męczyły.

PS Nie polecam czarnych biurek, widać na blacie każdy kurz i mazy.
@r3solver polecam, używam tak z 3-4h dziennie i czasem jeszcze na bieżni pochodzę.

Mam też spoko krzesło Profim Accis Pro, jeszcze czasem na Markusie siadam i osobiście myślę że warto dopłacić do lepszego krzesła, na bieżnie / biurko za to raczej starczy 1.5k (z osobna)
@amozeto: ?? jak to jakieś gówno,
4.2 na 5 gwiazdek
|
Na podstawie 22 międzynarodowych opinii

Blat: Melamina, Płyta wiórowa, Nogi: Metal, Rama/stelaż: Metal, Powierzchnia: Melamina


O tym mówie, #!$%@? blat który po roku jest do #!$%@? o ile przyjdzie niepoobijany. Jak blat to porządna płyta od stolarza a nie jakieś wiórowe gówno 16cm grubości