Wpis z mikrobloga

  • 0
@0caffe: bo okno z tyłu biurka, boję się że będzie się ono odbijało w monitorze+ nie wiem jak z miejscem na krzesło ale to ew bym jedna szafkę wywalił.

Kurde ten pokój to ni w pipe ni w oko trochę. Gniazdka też oczywiście pomontowane z dupy, ale to se jakoś ogarnę
@SowaZ Zastanow się czy potrzebujesz takiego dużego biurka ;) serio 160x80 to jest bardzo duży kloc do takiej klitki. Zyskasz te parę centymetrów i możesz pomyśleć o zabudowaniu czegoś nad drzwiami wejściowymi. Łóżko przytuliłbym do górnej ściany i tak żeby drzwi przechodziły na milimetry. Zapewne i tak większość czasu będą albo zamknięte albo otwarte. Jak nie zależy Ci specjalnie na super wydajnym grzaniu pomieszczenia to biurko w prawy dolny róg. Co nie
@SowaZ: Jak byś nie ustawił to zawsze będzie jakiś punkt nie spełniony.

To co wrzuciłeś wg mnie jest OK.

Wole nie mieć dostępu z jednej strony do łózka, niż spać przy oknie lub co gorsza kaloryferze.
  • 0
@Karolm92: Niestety potrzebuje, w robocie mam takie biurka to czuć diffa do mojego co ma 60cm głębokości, zabudowy itd to w przyszłości, na razie potrzebuje doraźnie coś ustawić.

@nairamk Masz na myśli pierwszy czy drugi obrazek?

Dzięki za dyskusje
@SowaZ: Raczej ten pierwszy ( z tym ze zrobił bym drzwi do środka z otwieranym skrzydłem na prawo)

Drugi nie, z powodu że światło z okna padało by na ekran, biurko za ścianą najlepsze rozwiązanie.

Dodatkowo w pierwszym możesz sobie powiesić tv pod sufitem na ścianie i mieć jakąś wieczorną rozrywkę w sypialni - kable do biurka i TV miał byś w jednym miejscu
@SowaZ: Mam najtańsze regulowane biurko z Ikei i 2 monitory przywalone do ściany, żeby nie marnować miejsca. 120x70 w zupełności wystarcza. No ale to dużo zależy... jak używasz całej tej przestrzeni to dupa i musisz jakoś to upchnąć.