Wpis z mikrobloga

Podsumowanie komentarza Sergiusza „TheNitroZyniaka" Górskiego na temat wypowiedzi Natana Marconia odnośnie protokołu -

„Co jest syn winny temu, co robi matka? Wiesz o co chodzi?"

Widz pyta, z jakiej racji w takim razie „Nitro" śmieje się z kogoś, do kogo padają podobne oskarżenia -
„To czemu wyzywasz XXX(tu pada kogoś alias, ale nie jestem w stanie zrozumieć)? No bo to jest fejk #!$%@? ja #!$%@? no to jest mem że jego stara się w czekoladzie z kimś kąpała, no ja #!$%@? no."

Sergiusz Górski po wypowiedzi Pawła Tyburskiego w kontrze na słowa Natana odnośnie protokołu -
„On całkiem dobrze myśl, totalnie nie jest głupi."

Kolejny widz zadaje pytanie, to czemu w takim razie Adrian Polański robi zdjęcia mamie Natana -
„Po co Polak robi zdjęcia mamie Natanowi? No dobra. Natan opowiedział sto historii, a osiemdziesiąt z nich wali fejkiem — ta jest prawdziwa? Wiesz o co chodzi?"

Osiem minut i czterdzieści siedem sekund trwał ten urywek wypowiedzi Sergiusza na temat tego, co się wydarzyło na wczorajszej konfrontacji Natana Marconia z braćmi Tyburskimi. Wystarczyło, że wyrzuciło się na peryferia internetu kogoś tak obrzydliwego jak „Nitro" i nawet on po ponad dekadzie śmiania się z i mówienia przypadkowym osobom, że czyjaś mama trudni się prostytucją, zaczął się oburzać i mówić, że tak nie można.

Co prawda zdarzy się, że co dziesięć minut kogoś zwyzywa, ale Górski się zmienił, bo wcześniej wyzywał co minutę. Trzeba mu dać drugą szansę i przywrócić jego kanał na YouTube. To też wcale nie jest tak, że po pewnej wypowiedzi Natana, obóz „TheNitroZyniaka" regularnie przy każdej możliwej okazji strzela w Marconia. Czy to na transmisjach na żywo, czy na podcastach jak „Dwa Bieguny".

Kiedyś to było zabawne. Teraz już nie można. Oj, Nitruś, Nitruś...
#famemma
  • 10
@Potifara: ja jestem ciekawy bo ty potifara pewnie masz wgląd w zachowanie zawodnika na backstage i poza kamerami, jak mlekołak się zachowywał za kulisami podczas swojej przygody z fame, tzn domyślam się że ten #!$%@?ś przemyka tylko miedzy osobami bo wstydzi się ludzi i jest dosłownym przeciwieństwem swojej osoby sprzed monitora, albo jak możesz to powiedz swoje osobiste sytuacje f2f z kałołakiem
@woah-kimosabe: Ma swoje grono, z którym się cały czas trzyma i również przy okazji swoich pojedynków się z nimi przemieszczał. W zdecydowanej większości czasu był właśnie z nimi. Lekko mówiąc, nie przepadam za nim. Tym samym nie starałem się w żadnym stopniu nawiązywać z nim znajomości.