Wpis z mikrobloga

@konewkon no, sam jeden musi to z motyką obrobić; dej spokój. Zresztą wg artykułu z neta, to jest gospodarstwo jego starych. On tam tak ostro pracuje jak pieczarkara z poprzednich edycji XD
@reimar: Nie no chłop nic nie robi, wszystko jego rodzice, a i nie zapomnijmy o dziadkach. Co zmienia to, że gospodarstwo jest jego rodziców, skoro wiadomo, że kiedyś je przejmie. Dostał pewnie jakiś kawałek ziemi na młodego rolnika i tyle mu na razie wystarczy. Nie widzę tutaj sytuacji podobnej do pieczarkary, ale żadnych plotek o tej edycji nie czytam, więc może czegoś nie wiem.
@konewkon taki jest zarobiony na tym gospodarstwie (btw, głownie produkcja mleczna), tak w pocie czoła obrabia ten "kawałek ziemi na młodego rolnika" xd, że sobie otworzył działalność - usługi rolnicze (sianie i koszenie kukurydzy, itp.). Czyli czas jest chyba. Gospodarstwo prowadzą starzy... no i ok, dostanie je w przyszłości, ale mówimy o tu i teraz. A tu i teraz jest lekko zblazowany.
@cronin50 do tego nie uprawiają sportu (chyba że pograć w niedzielę w B klasowej drużynie z wioski, o ile nie ma się kaca mordercy po sobocie) nie chodzą na siłownię, bo wystarczająco narobią się za darmo na gospodarce.
@galicjanin: a ta mu z Barbie wyjeżdża XD Ja ze swoją przymierzamy się do tego już z miesiąc albo dłużej - bo filmy trzaskamy pasjami, byle nowe i jeszcze nieobejrzane, ale do tego czegoś zmusić się nie możemy, nawet ona :D Poza tym ta dziewczyna jest strasznie przeciętnej urody, rzekłbym niespecjalnie ładna, nie licząc tej burzy włosów. Przyjrzałem się jej uważnie. Twarz ma jak wyprostowany kciuk i koszmarne dziąsło ;)