Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, przedstawię się. Jestem jak widać po nicku kobietą. Mam 48 lat. Pewnie niektóre wasze matki mają tyle, ale ja czuję się i wyglądam młodo, jestem szczupła, dbam o siebie, mam powodzenie. Wiem sporo o relacjach damsko-męskich, zarówno miłosnych jak i seksualnych, bo miałam ich sporo. Mam też przyjaciółki i wiem, czego one szukały (lub czego nadal szukają) na przestrzeni życia.
Po kolei:
1. teza, ze kobiety szukają CHADów do relacji seksualnych
3. Teza, ze kilka określonych cech fizycznych decyduje o arakcyjności jest fałszywa.
Tak, kilka cech fizycznych JEST DECYDUJĄCA, ale dla każdej kobiety to są INNE cechy. Jedna z powyższych drogich mi kobiet wybrała sobie misiakowatego olbrzyma. Druga patyczkowatego chudzielca z włosami kręconymi jak baran. Obu brakuje chadowej szczęki.
Moja ostatnia meska fascynacja, ma ponizej 180 cm wzrostu, choć z definicji wolę wyższych facetów. Teoretycznie. Ale to jak ja na niego lecę, to
@jane_rescue jak masz słabe geny i jesteś mężczyzną, to nie przeskoczysz pewnych rzeczy i mówienie im, że mają patologiczny obraz kobiet bo nie mają z nimi relacji to czysty gaslightning. Nie mają relacji bo kobiety ich unikają lub niszczą psychicznie, bo mają słabe geny. Mają taki obraz kobiet bo one same na ten obraz ciężko pracowały od dzieciństwa, traktując ich jak psie gówno. Wali mnie to że masz 48 lat, ja mam
5. Używacie fizyczności jako wymówki.
Ponieważ nie spełniacie wyśrubowanych fizycznych standardów, jakie wyłącznie sobie sami postawiliście i są wyłącznie w waszych głowach, poddaliście się kompletnie na innych polach. O atrakcyjności faceta decyduje jego treść, a nie powłoka. A u was treści nie ma. Bo ją kompletnie odpuściliście. Facet musi mieć treść życia. Czasem to bywa praca. ale nie każdy może mieć taką pracę. I to wcale nie jest zdrowe - gdy praca
@Luke_Skywalker88: nigdy się nie udała żadna randka? Może trzeba próbować nawiązać kontakt nie irl, ale przez internet. Kobiety są bardzo czułe na słowa. Na to, ze ktoś słucha, że jest zainteresowany. Potrafią zakochać się w wirtualnych znajomościach. Potrafią zakochać się w gościu, którego nawet nie widziały i zgadzać się na taką wielomiesięczną relację w nadziei, ze w końcu się spotkają.
@jane_rescue wiesz nie kończyły się na jakieś wpadce, po prostu nie były zainteresowane xd

Ziomek, to nie działa na tym tagu xd Jak mam poprowadzić wirtualna znajomość, jeśli poprosi o zdjęcie, a na pewno poprosi bo ja też bym chciał wiedzieć, czy nie jest 100kg wieprzem. W tym momencie skończy się szybciej niż się zaczęło xd a nie jara mnie czekanie w niewiedzy kilka miesięcy bo to jest jak z polską reprezentacja
@Luke_Skywalker88: ja nie mówię, ze Ty masz czekać miesiącami. To były szczególne historie gosci, którzy nigdy nie chcieli się spotkać, zwodzili te laski miesiącami. Ale tzn. że laski potrafią się tak wkręcić w kogoś internetowo, że godzą się na relacje, w których miesiącami czekają na spotkanie. I nie wkręcają się w zdjęcia tych kolesi. Tylko to co do tych lasek piszą. Zainteresowanie. I nie ma tu nic do rzeczy atrakcyjność kobiet,
@jane_rescue skąd ty się tu wziąłeś xd

Miałeś jakikolwiek kontakt z młodymi kobietami nam 20-25 lvl? Jak one są zainteresowane głębokimi relacjami to ja jestem Donaldem Trumpem xd Znaczy się, oczywiście, że są, ale z Chadami ( ͡ ͜ʖ ͡) Kto ci tych kocopołów nagadał xd Na Oazie? Xd Właśnie jak #!$%@? w ścianę łbem to szukają relacji ekhem bankomatu, a półki młode to skaczą gdzie chcą
@jane_rescue nie mam 180, choć blisko, nie mam szerokich barków. Nie jestem ulany, bardziej szczupły bym powiedział. Czyli zero. Jak w liceum laski miały na ciebie #!$%@? to zawsze będą miały, nie chce mi się pisać mechanizmu, ale to jest już w 80% przypadków sprawdzone. Dlatego daruj sobie takie bluepillowe gadanie, że kobiety to emocjonalne stworzenia pełne romantyzmu. Są emocjonalne, ale jak z piczy poleci impuls "Chad detected" jak nie to by
@Luke_Skywalker88: jestem kobietą i znam kobiety, moje koleżanki i obserwoałam je w całej masie związków, więc zdecydowanie lepiej wiem, jak kobiety działają. Zobacz - Ty masz jakieś wyobrażenia o kobietach i dokąd Cię one doprowadziły? donikąd. a ja Ci próbuję sprzedać kawałek prad, jak do kobiet dotrzeć.