Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie. Niedługo chce zrobic egzamin teorytyczny na prawo jazdy, i nauka idzie ok, z wyjatkiem budowy i obsługi samochodu. Czy zeby zdac na prawde musze wiedziec to wszystko, to znaczy np. Budowe silnika, układu chłodzenia, skrzyni biegów, wyposażenia elektycznego itp? Bo jak robie testy to pytanie są głównie o zasady ruchu

#prawojazdy
#egzamin
  • 3
  • Odpowiedz
@Mjjkk: Można na początek zrobić sobie wszystkie pytania działami i dowiedzieć się jakie pytania padają o kwestie techniczne. Nie polecam robić samych testów, bo czasem algorytm działa tak, że w domu ani razu nie dostaniesz jakiegoś pytania, a na egzaminie pyk.
  • Odpowiedz
@Mjjkk: Ja przerobiłem 2 razy wszystkie pytania z apki prawo-jazdy-360 i teoria zdana tak o. Na egzaminie pytania były identyczne, mało było takich z pytaniami o budowę samochodu, zresztą tam masz wszystko to sobie obczaj - miesiąc dostępu 3 dychy kosztuje
  • Odpowiedz
@Mjjkk: Z apką na telefon za kilkadziesiąt złotych można się nauczyć w dwa tygodnie. Bardzo ważne żeby zaznaczać sobie pytania do których prawidłowa odpowiedź ma uzasadnienie sprzeczne z intuicją.
  • Odpowiedz