Wpis z mikrobloga

@koala667: Dają tylko argumenty do ręki Polakom. 12 grudnia Parlament Europejski ma zajmować się sprawą przywrócenia limitów.

Wystarczy pokazać im, jak zastraszają i grożą jednemu z założycieli legalnego strajku by uzyskać swoje cele polityczne.

Będzie to też przeszkoda do wejścia do UE. Czy ktoś jeszcze w Unii jawnie wrzuca listy śmierci obywateli krajów sojuszniczych? No właśnie nie i nie są to demokratyczne ani legalne sposoby rozwiązywania problemów. Na pewno też nie
Ukraińcy wpisali Polskiego działacza politycznego na listę poszukiwanych


@koala667: "Non-government Center for Research of Elements of Crimes against the National Security of Ukraine, Peace, Humanity, and the International Law" Nawet na swoim screenie masz, że to nie żadna oficjalna strona z poszukiwanymi, tylko jakaś gównoorganizacja gdzie jakiś random może sobie kogoś dodać do "poszukiwanych"
@koala667: no gupi są. haha saszki, biją się za Polaków, pierwszy raz od 400 lat to nie my walczymy z ruskimi. 1 raz. Po 3 rozbiorach, wojnie bloszewickiej, 17.09.39r. Po okresie PRL i wyjściu ostatnich żołnierzy zssr z Polski w 1991 roku. Heehe saszki głupie. Ośmieszyć ich trzeba. Niech Rosja wygra i nasze dzieci i wnuki będę znów się bić z Rosja. Jak od 400 lat...
Ci ludzie są nienormalni, Ukraińcy wpisali Polskiego działacza politycznego na listę poszukiwanych za to że wspiera blokadę na granicy PL/UA. Ukraińcy to chyba mają wgrany jakiś skrypt samozniszczenia ( ͡ ͜ʖ ͡)


@koala667: To kolo z konfederacji. Czekam, aż ktoś go porwie i go odstawi na wschodzie. To samo z całą konfedracją.