Wpis z mikrobloga

Te, kleryk #lepszykomentator #lepszyministrant AKA #lepszychlopecek, patrz, skąd się wzięło 12% Chociaż ja tam uważam, że ty doskonale wiedziałeś, tylko "myślałeś", że jak przytoczysz pół akapitu, to ludzie się nie kapną, że jest drugie pół. Być może to działa w przypadku twoich nieironicznych widzów, którzy bez wyjątku są półgłówkami, niemniej poza plebanią, czyli w cywilizowanym świecie wysokich technologii, potrafimy zweryfikować źródła. Ja wiem, że jesteś nałogowym łgarzem, bo wszyscy źli i
Zayatzz - Te, kleryk #lepszykomentator #lepszyministrant AKA #lepszychlopecek, patrz,...

źródło: Screenshot_20231126_173521_Calculator

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Zayatzz: jestem skłonny stwierdzić, że on naprawdę nie ogarnia takich rzeczy, 90% krytyk filmów Pękali właśnie tak wygląda, bierze jakąś tezę Szymona, połowy nie zrozumie, połowę sobie dopowie i postawi chohoła.
  • Odpowiedz
  • 1
A co do tego, czy nauka dowodzi istnienia Boga, to jestem ciekawy komu bardziej wierzyć, magistrowi antropologii z Wyższej Szkoły wyrabiania ciasta na pizzę który mówi, że dowodzi, że nie ma bo tak, czy dr hab. prof. Michałowi Hellerowi który uważa, że matematyczność świata jest jednak przesłanką, że Bóg istnieje.
  • Odpowiedz
@12345user: tak, on jest kłamcą – robi to od początku celowo, świadomie I z premedytacją. Co więcej, cenzuruje debunki swoich fake newsów. Niemniej jednak, Awangarda jest w posiadaniu dowodów na to, co mocno przyczyni się do wyrwania tego chwasta ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Kiedyś lubiłem sobie go posłuchać np. podczas gotowania i sprawdzić co nowego w świecie szurów i ignorowałem jakieś pomyłki ponieważ każdemu się to zdarza jednak w pewnym momencie było już tego za dużo i zacząłem robić research z którego wyszło że to było celowe zakłamywanie faktów. Przez takie zachowanie zamiast tylko stracić widza zyskuje kolejnego "wielbiciela" tego tagu bo raczej nikt nie lubi jak się go okłamuje.
  • Odpowiedz
@12345user: 2 lata temu opublikował na karcie społeczności fejk niusa kolportowanego przez wielu jemu podobnych robaków – na terenie sklepu awaryjnie wylądował śmigłowiec LPR z ciężko rannym pacjentem, a właściciela miała wyrazić dezaprobatę i ich przeganiać. On to przedstawił w wiadomym kluczu: prywaciarze, kapotaluch, złodziej etc. Rzecz w tym, że to był fejk. Kobita chciała zrobić miejsce na przyjadz karetki, co zostało błędnie zinterpretowane przez rizemocjonowaną rodzinę pacjenta jako sabotowanie akcji.
  • Odpowiedz