Wpis z mikrobloga

  • 0
@michal0110: Fire burst elementalist autobomber oparty głównie na cooldown recovery tattoosach - wątpię że będzie możliwe odtworzenie go w nast. lidze, chyba że dadzą nowe sposoby obniżania cooldowna.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dejwor: Fire burst odpala się w lokalizacji w której uderzasz, a uderzasz herald of thunderem. Głównym założeniem jest obniżenie cooldownu żeby fire burst odpalał się dużo szybciej. Elementalist daje Ci możliwość ignite przy każdym hicie(shaper of flames) a każdy ignite można rozprzestrzenić na moby obok(clustery, flaski, ringi) czy też dodać explode. Dmg skalowany jest przez fire,cold,lightning i chaos dmg i dmg to spells. Defensywa to głównie progenesis, regenerate, recoup i modlitwa
  • Odpowiedz
  • 0
@siadatajta: nie w tej lidze, performance jest #!$%@? od 3.22 - a przy deli 100% gęstość mobów spora i przy explode dużej paczki gra zacina się. Co z tego że build da radę jak nie wiesz co się dzieje
  • Odpowiedz
  • 1
@siadatajta: 100% deli na jakimś 60 quant. Jeśli dobrze się poruszasz to ginie sie rzadko ale to jest szybki mapper a nie deli runner.
@MalpkaJeanPaul Nosze Replica Shroud of the lightless dlatego nie mam miejsca na jakieś dodatkowe skille, zazwyczaj biegam z phase run (dlatego w ogóle generuje frenzy charges) ale ostatnio robiłem boss rushing to szybciej było z flame dashem
Tang0 - @siadatajta: 100% deli na jakimś 60 quant. Jeśli dobrze się poruszasz to gini...
  • Odpowiedz
@Tang0: Spoko, dzięki za rzeczową odpowiedź. Zastanawiam się co tu ulepić na start w 3.23. Chciałem spróbować właśnie autobombera ale z inpulsą, cane of culemak i 2x storm secretami bo nigdy nie grałem. Grałeś takim czymś?
  • Odpowiedz
  • 0
@MalpkaJeanPaul: autobomber na start to zawsze zły pomysł, bo jest zwyczajnie drogi i brakuje mu defensyw żeby szybko skończyć atlas i zarobić hajs na porządny build. Robiłem dwa lata temu w Ritualu golemancera autobombera z inpulsą i jednym storm secretem i grało się spoko - wszystko zawsze zależy od tego co liga daje w kwestii dostosowywania buildu.
  • Odpowiedz
@Tang0: Fajny - chociaż po ulepieniu HoT'a w tej lidze jednak uważam, że nie warto xd

@MalpkaJeanPaul Osobiście nie polecam - złożyłem w tej lidze z sentymentu i bardzo średnio mi się grało.
Myślałem, że będzie biegał wszystko jak leci od góry do dołu po wrzuceniu w niego 70div, a jak przyszło co do czego to... no kiepsko. Niemniej - odzyskałem później ponad 40 sprzedając go na części, ale naprawdę jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Artysta_Malarz: ja zwyczajnie wykorzystałem fakt istnienia tattoosów do cooldown recovery, od czasu nerfa fire bursta rzadko jest opcja zbudowania tego wszystkiego tak, żeby było przyjemne do grania. Tutaj wydałem minimum 120 div w pierwszym miesiącu ligi i mógłbym wrzucić kolejne 100 div bo to studnia bez dna, to jest build dla funu (i tak jak pisałem wyżej żeby troche oszczędzić nadgarstki) i fun miałem
  • Odpowiedz
@Tang0:
Przepraszam za zbyt ogólnikowy "sznyt". Żeby nie było niedomówień;
Ja absolutnie nie mówię komuś "czym", a tym bardziej "jak" ma grać. Było to bardziej dopowiedzenie do komentarza, który był drugi - jako osobista opinia o tym, że faktycznie HoT fajnie "działa" na dużym budżecie (ale też, że MOIM ZDANIEM są po prostu "lepsze" opcje). Co by nie było; Był fun, a to najważniejsze. Szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz