Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić #gothic classic na switcha?
Działają cheaty typu b Marvin b?

Próbowałem to dziadostwo odpalać na starym kompie, nawet specjalnie znalazłem w piwnicy taki z Windows XP ale coś mam problemy bo mi co chwilę wywala to dziadostwo do pulpitu, albo się zawiesi i dźwięk ścina.

Apropos Gothic II to to jest niestety podstawa tylko, czemu oni nie mogą od razu wydać pełnej wersji czyli z dodatkiem Noc Kruka?
#switch #konsole #gryfabularne
  • 11
  • Odpowiedz
Działają cheaty typu b Marvin b?


@unitrax: jak podepniesz klawiaturę

Próbowałem to dziadostwo odpalać na starym kompie, nawet specjalnie znalazłem w piwnicy taki z Windows XP ale coś mam problemy bo mi co chwilę wywala to dziadostwo do pulpitu, albo się zawiesi i dźwięk ścina.

A nie masz nowego kompa? Na nowych działa idealnie

Apropos Gothic II to to jest niestety podstawa tylko

Czemu piszesz nieprawdę jakby ona była prawdą. Okładka
  • Odpowiedz
@unitrax: kody działają jak podepniesz klawiaturę, gra jest z dodatkiem, masz naprawione trochę błędów, możesz dowolnie wybierać język dubbingu i napisów... Ale nie warto. 130zł za Gothica może dać tylko ktoś kto ma już tego samego gothica na gogu, steam, płytkach ze starych gazet itp. Jeśli nie grasz tak ze 2-3 razy do roku w Gohtica to bez sensu płacić taką kasę. Lepiej kup za 9pln na steam całą trylogię, doinstaluj
  • Odpowiedz
@unitrax: na stronie thq masz po 30 euro. Ja zamówiłem obie części + wysyłka i wyszło niecałe 66 euro. No chyba, że bierzesz od scalperów z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unitrax: ale tak tylko przypomnę. Ja stojąc w korku gdy jechałem po switcha (którego kupiłem zamiast steam decka bo stwierdziłem, że trzeba spróbować tej zeldy a w sumie w gothica już teraz zagram) w ciemno zamówiłem Gothica 1 i 2 ale...
Ale ja kupiłem od jednego z Mirków kubek z gothica, z Chin zamówiłem sobie medalion śniącego żeby wisiał na półce, na potrzeby grania na retro laptopie w gothic kupiłem jakąś
  • Odpowiedz