Wpis z mikrobloga

Nie dziwi, ze takie szambo wylało na tagu, kiedy w 2 dni 2200 kacapów w piachu, 68 IFV, 50 czołgów i 64 artylerie. Trzecia fala ataków na Awdijiwkę musi iść zaje**ście ()
Więcej map Ukrainy bez południa na tagu, pochwalania rosyjskich zbrodni, wołynia i pisaniu o końcu ukrainy zamiast inwestowania w ruskie wojsko, co może pójść nie tak?

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #wojna
robertkk - Nie dziwi, ze takie szambo wylało na tagu, kiedy w 2 dni 2200 kacapów w pi...

źródło: mgdmgdgmddgm

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@robertkk: Jak zobaczyłem pod jakimś znaleziskiem na głównej filmik z Sykulskim z ponad 20 plusami na głównej w powiązanych to już wiedziałem że idzie ostra akcja na polskie media. Pod koniec tygodnia na Kremlince było oświadczenie (może jakaś grubsza akcja była), wcześniej Dynerowej podobno #!$%@? lusterko w samochodzie, a dziś nawet Pan Kurczak się odpalił na tt. Jest grubo chyba.
  • Odpowiedz
@tarapacz a jakie masz wyjście z tego konfliktu? Zachód w przyszłym roku nie będzie ich tak sponsorował. A ruskie maja gdzieś straty ludzkie oraz finansowe. Więc nie wiem czego tutaj oczekujesz.
  • Odpowiedz
@robertkk: nie byłbym takim optymistą, 2200 osob przy poborze jaki Rosja moze zmobilizowac to nic. A sprzet wyprodukuja, bo takich np czolgow niby mogą wyprodukować blisko 100szt miesiecznie. Takie niemcy parę sztuk, Polska ani jednego.
  • Odpowiedz
@robertkk: 17% terytorium Ukrainy nadal pod okupacją.Ruscy po trupach zdobywają kolejne tereny a ukraińska wielka ofensywa zapowiadana przez miesiące już dawno sobie głupi ryj rozwaliła.Mniej łykaj tej propagandy i spójrz trzeźwo na fakty
  • Odpowiedz
@robertkk Spokojnie, jeszcze 5 tysięcy trupów, 10 tysięcy warzyw bez nóg, 4 groźby atomową zagładą i może zdobędą mięsny pod Awdijiwką. Jak rosja mówi, że robi ofensywę to nie trzeba jej co pół roku przypominać
  • Odpowiedz
@robertkk: nie wiem ile tracą ale Ukraina też traci a Oryx jest zlym medium dla statystyk . Bo Ukraina je ukrywa a czego by ruscy nie powiedzieli to wszytko fake. Fakty wyjdą po wojnie. Jeżeli ktoś myśli ze ruscy traca 100 pojazdów a Ukraina 5 w tym czasie to jest debil albo troll. To i tak sie pokojem skończy , zachód przespał szansę z bronią .
  • Odpowiedz
@JanTadeusz

Jakie to ma znaczenie? Takie samo jak z wagrerowcami, przetrzebili ich pod bachmutem tak że już o nich ni widu nie słychu. I to samo się teraz dzieje z mobilkami pod awdiwką. Zmielą ich tam i będzie na jakiś czas spokój z ruskim tatarem.
  • Odpowiedz
  • 2
@mystic83: oryx jest dobrym medium, tylko ma problem bo rosja potrafi wrzucic 1 film z 10 ujec albo fejury sprzed kilku miesiecy jako nowe zniszczenia. Co do 5 do 100 to na poczatku szturmow na awdijiwke momentami tak bylo, ale zwykle jest 1:2 albo 1:3
  • Odpowiedz
@robertkk: a jak powiem żeby rosjanie przegrali i #!$%@? za ural i jednocześnie nie chce aby Ukraińcy robili #!$%@? polskiej gospodarki to jestem ruskim czy ukraińskim opłacanym agentem bo już sam nie wiem,wy chyba macie jakiś syndrom oblężonej twierdzy z tymi wiecznymi agentami kremla bo ukraińskie trolle i agenci to jacyś dobrzy są xd
  • Odpowiedz