Wpis z mikrobloga

Hej,

Ma ktoś sprawdzonego psychiatrę najlepiej na teleporadę ewentualnie mazowieckie okolice Legionowa/NowyDwórMaz/Warszawa.

Potrzebuje normalnego psychiatrę, a nie misjonarza, który zaplanuje ze mną zejście z benzo w cywilizowany sposób czyli zaplanowanie sensownego taperowania dawek i dołożenie ekwiwalentu dłużej działającej benzo.

Dziś byłem u pychuszki, która z 3mg alpry dziennie wydała mi jakieś gówno przeciwpadaczkowe, przedłużenie SSRI i UWAGA paczkę alpry 0,25mg 30 tabletek i mam jeść po pół dziennie na wieczór gdzie alpry do spania nigdy nie używam, tylko w ciągu dnia. Jeszcze sugerowała, że biorę ją nasennie gdzie tłumaczyłem, że na nagłe stany lękowe i chce zejść kompletnie do zera i wrócić do stosowania do jakiego alpra została stworzona - tj doraznego w naprawdę potrzebnych przypadkach tak jak to kiedyś robiłem. Dlaczego wpadłem w 3mg dziennie to już nie ważne, w życiu się coś popierdzieliło i tak wyszło.

Podeślijcie na PW jak macie kogoś sprawdzonego kto nie jest misjonarzem.

Przecież jak staperuje tak jak zasugerowała mi dziś ta baba to funkcjonowanie w ciągu dnia będzie mocno utrudnione a obowiązki czekają - praca, kontakt z ludźmi, etc.

Z góry dziękuję.

#psychiatria #benzodiazepiny
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@lukiboss: Może być stacjonarnie mazowieckie okolice które opisałem. Od @lukija dostałem namiar już na tego Pana z poznania i jakoś na siłę teleporadę da radę wyrwać u niego jak się dobrze zakręci. Ale jak coś macie kogoś sprawdzonego to pls priv.
  • Odpowiedz