Wpis z mikrobloga

Mireczki co noszą okulary podpowiedzcie, z powodu że mam 43 lata (tak powiedział okulista), przestałem widzieć ostro z bliska.
Przepisał mi okulary +1. Nie chcę wydawać kupy forsy bo mam wywalone na lans, czy jak kupie w aptece gotowce to będą się różnić jakościowo szkła od takich od optyka? Czy mogą jednak psuć oczy?

#okulary #lekarz #okularyboners
kanarex - Mireczki co noszą okulary podpowiedzcie, z powodu że mam 43 lata (tak powie...

źródło: wojciech jaruzelski

Pobierz
  • 9
Mireczki co noszą okulary podpowiedzcie, z powodu że mam 43 lata (tak powiedział okulista), przestałem widzieć ostro z bliska.


@kanarex: Witaj w klubie :)
Dokladnie to samo powiedziala mi moja okulistka :P Ale powiedziala cos wiecej. I sie smiala zebym tego nie mowil nikomu :P

Mam dokladnie jak Ty, Z bliska mi sie rozmazuje (co wyczailem w pracy jakies 3 lata temu) Pani okulistka powiedziala:
Dopoki to nie przeszkada panu w
@kanarex idź co vision express i schakuj system. Ja robię tak: biorę najtańsze oprawki, które kosztują stówę. Do tego najtansze szkła, są w cenie oprawek. No i badanie oczu. Złotówka jeśli bierzesz okulary. Robię tak od paru lat. Działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle że ja biorę taki okulary żeby palców nie odkroić sobie wieczorem przy kolacji gdy zdejmę soczewki kontaktowe. Ale jeśli chcesz iść gotówce kupić z
dlaczego okulista mówi ci ile masz lat?


@Kouros: Okulistka mi powiedziala ze u facetow po 40 to normalne ze widziec z bliska zaczynaja miecproblemy. "diagnoza dla pana to PESEL"
Ponoc po 40 jakiestam nerwy w oku zaczynaja slabnac i to "normalne"
o to mi chodziło, zdrówka życzę koledze.


@kanarex: Ciesze sie ze moglem pomoc. Rowniez zdrowka i sie nie przejmuj. Chyba ze bedzie sie pogarszac. Jak po 3 latach od pierwszej wizyty wyladowalem u tej samej okulistki (z innego powodu - wywalone cisnienie wiec lekarka pozwyslala mnie na badanie dna oka) i sie okazalo ze pogorszylo sie o 0,5 to stwierdzila ze jest ok.