Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam problem, kupiłem kurtke w ochnikuna wiosnę. Wszystko git ale kilka tygodni temu zauważyłem że na jednej stronie robią się chropowate w dotyku ślady. Jedno zdjęcie przedstawia normalna część drugie właśnie ta dziwną. Za namową Mirka kupiłem tluszcz do skór gładkich palc. Wcieralem gabka i szmatką kilka dni z rzędu, jak na moje oko poprawy brak lub jest minimalna
Co mógłbym z tym zrobić coś więcej? Jakiś preparat? Czy to może z czasem pękać?

#impregnacja #buty #modameska
Paciolibre - Hej Mirki. Mam problem, kupiłem kurtke w ochnikuna wiosnę. Wszystko git ...

źródło: 1000010743

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paciolibre niech mnie jakiś mądrzejszy Mirek poprawi, ale tak nie zachowuje się czasem skóra z okolic pachwin? Na FB znajdziesz grupy tematyczne ludzi pracujących w galanterii skórzanej, powinni chętnie się wypowiedzieć
  • Odpowiedz
@Paciolibre: Ja prdl problemy 3 świata. Kurtka mi się przetarła. Naprawdę ludzie się nudzicie i nie macie co do roboty, skoro takimi piedołami się zajmujecie ()
  • Odpowiedz
@ziomus13 do budy smutasie, niektórzy nie mają nic lepszego do roboty tylko krytykować pod wpisami na mirko, uj cię to obchodzi kto w czym chodzi i jak o to dba, akurat o skórę warto dbać
  • Odpowiedz