Wpis z mikrobloga

jakaś tania pompka do opon motocyklowych, może auta? taka awaryjna, na wypadek jakbym gdzieś kiedyś w trasie przebił opone i musiał po naprawie napompować. Do 100 złotych, może być używana, z Chin, żadnych wymagań poza tym żeby uratowała dupe jak będzie trzeba

#motocykle #motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
@oreze: tez mialem podobna rozterke. pompki na baterie nie chcialem poniewaz znajac zycie bateria bedzie martwa kiedy akurat bede jej potrzebowal. chcialem kupic jakis mini kompresorek na 12v, ale akurat nie bylo nic ciekawego, a tak sie skladalo ze zalegal mi taki maly kompresorek samochodowy marketowy jaki pewnie kazdy z nas widzial. #!$%@? te plastikowa obudowe i zostalem z malym silniczkiem elektrycznym, kablem i kompresorkiem/tloczkiem. woze to juz ze soba
Steven_Hyde - @oreze: tez mialem podobna rozterke. pompki na baterie nie chcialem pon...

źródło: i-kompresor-samochodowy-12v-sena

Pobierz
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde @oreze miałem kiedyś właśnie taką pompkę ze zdjecia :D ale sprzedała się z samochodem. Szybko puchnie jak trzeba od zera pompować. W obecnym aucie (Colt) mam oryginalna pompkę Mitsubishi (gość kupił w salonie auto i dobrał sobie koło zapasowe z pompką, ale na regulacje wysokości siedziska w fotelu kierowcy kasy już zabrakło xD), jest bez porównania z tą marketowką. Szybko podaje, nie puchnie i inna jakość wykonania
  • Odpowiedz
@oreze: ja bym kupił jednak taka na baterie na aliex... Widzielem za 60zl, ale w moto ciężko taką wozić więc, jeśli masz koło z dętka to kup poprostu ręczną pompkę pod duży wentel, zamocować ja można pod siedzeniem
  • Odpowiedz
@oreze: Xiaomi Mi Portable Air Pump - dałem radę nią napompować koło do osobówki. Spokojnie baterii styknie na awaryjne sytuacje, a doładować starczy raz na 3 m-ce.
  • Odpowiedz