Wpis z mikrobloga

@Kamenes: Trzeba być półgłówkiem żeby nie odróżniać złej sławy od dobrej sławy, tak masz rację, mógł nie chcieć stać się memem i moze to nie był jego cel, ale bądźmy szczerzy, nikt sobie z niego nie szydzi (przynajmnej bardziej niż szydzi się z każdej osoby napotkanej w sieci) a każdy tworzy żarty polegające na tym że gość jest wszechwiedzący i raczej intencje są pozytywne.
Typical wysryw usuń konto pa
@Kamenes: Ja bym zaczął w takiej sytuacji sprzedawać koszulki ze swoją mordą i kradzionymi memami. W najgorszym wypadku ludzie by uznali że to krindż i się ode mnie odwalili, a w najlepszym byłby z tego dobry biznes przez kilka miesięcy albo lat.
@RevangE: Sądząc po jego zachowaniu i niestawieniu się w finale, to raczej ja mam rację, że to nie jest komfortowa sytuacja. Ja bym nie chciał widzieć swojej facjaty w memach, niezależnie od tego czy są pozytywne, czy nie. Jeśli więc ktoś ma usunąć konto, to ty.
@onepnch: Jakby, pozamiatał finał to realnie mógłby zostać idk, streamerem gier logicznych (albo krzyżówek [krzyżówka to chyba gra logiczna w sumie xD]), mógłby sprzedawać wizerunek swojej mordy do jakiś firm jak chodzi o marketing (idk twarz jakiś kursów wiedzy ogólnej czy czegoś takiego), mógłby zostać w telewizji w programach popularnonaukowach jako "ekspert", możliwości jest miliard tbh, zależy czy gość by chciał + czy ktoś by go przeprowadził przez ten proces
@Kamenes: Pomijam fakt że jako swój argument cytuejsz niefocjalne źródła to jeszcze piszesz że "nie stawił się" mimo że te twoje nieoficjalne doniesienia mówią o tym że rozwalił mu sie samochod (czyli intencja przyjazdu była)
Ani Ja ani Ty nie czytamy w myślach więc nie wiem czego chce ten gościu, wiemy za to że z własnej nieprzymuszonej (tak tego też nie wiemy ale trzeba coś założyć xD) woli pojawił się w