Wpis z mikrobloga

Dlaczego ta szara i mało bezpieczna Łódź gdzie ciężko znaleźć ładne kobiety nie ma nic wspólnego z innymi cywilizowanymi miastami w Polsce. Co do kobiet to uważam że ciężko jest być ładną w takim mieście i jeszcze mieć dla kogo a nie typowego ciemnioka. Raczej wiele wyjechało gdyż Wiele osób mówiło że dopiero jak wyjechało z Łodzi to zobaczyli jak powinno wyglądać cywilizowane miasto bez jakichś bezmózgich kiboli których tam pełno wiedzących co to łks i rts a nie wiedzących ile to 20x20 xD, patusów sebixów, ponurych i chamskich dziadów, szarości oraz dziurawych dróg jak ser szwajcarski,ale oczywiście Linda i Jacek Poniedziałek gadali głupoty gdyż wielu ludzi mieszka za kanapą i nie wie co to trzeźwe myślenie... wystarczy popatrzeć na ciemnioków którzy głosują ciągle na tych samych polityków co dymają Polaków już 30 lat a doszła trzecia droga jako pachołek PO która chce zakazu pieniądza gotówkowego oraz zakaz aut spalinowych i płacić 10x więcej za elektryka bo Polska jest pewnie 3 Dubajem . Mądrość a dokładniej głupota do kwadratu w tym kraju nie zna granic xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Dlaczego ta szara i mało bezpieczna Łódź gdzie ciężko znaleźć ładne kobiety nie ma nic wspólnego z innymi cywilizowanymi miastami w Polsce. Co do kobiet to uważam że ciężko jest być ładną w takim mieście i jeszcze mieć dla kogo a nie typowego ciemnioka. Raczej wiele wyjechało gdyż Wiele osób mówiło że dopiero jak wyjechało z Łodzi to zobaczyli jak powinno wyglądać cywilizowane miasto bez jakichś bezmózgich kiboli których tam pełno wiedzących
  • Odpowiedz
  • 0
@PozdroPocwicz: Jeszcze można byłoby poruszyć temat youtuberów że w innych miastach są youtuberzy którzy są TOP polskiego Youtube a Łódź ma praktycznie oprócz młodego Urbexowicza 20 kilka lat to tylko Tigera Bonzo Ło Baben Bęc xD. Poziom a poziom... ;/
  • Odpowiedz
innych miastach są youtuberzy którzy są TOP polskiego Youtube a Łódź ma praktycznie oprócz młodego


@seffcio: poziom miasta poprzez Youteberów, ja pierdzielę xDDDDD

Ostatnie lata HZ są słabe, to jest niezaprzeczalny fakt. Ale pisząc o tym YT to znaczy, że musisz być młody i nie pamiętasz jak wyglądała Łódź w latach 2000-2010. W tej chwili progres jest niesamowity mimo wszystko pod kątem pracy(tak nadal pensje znacznie niższe niż w TOP5 ale
  • Odpowiedz
  • 0
@czlapka: Ja porównuję wszystko, sławnych youtuberów, stany dróg, ilość niebezpiecznych dzielnic itd. Nie patrzę tylko przez wzgląd na yt.. I prawda nie pamiętam tamtych czasów ale jestem zaznany z tematem i widziałem nagrania archiwalne jak wyglądało to miasto 20 lat temu.
  • Odpowiedz