Wpis z mikrobloga

#jedenzdziesieciu #1z10 kurde istnieją jeszcze pociągi/autobusy/blablacar. Czemu chłop nie mógł z tego skorzystać to ja nie wiem. :/

Ogólnie ja to bym dzień przed przekimał w Warszawie w jakimś hotelu…

No i typ mieszka ze starymi na wsi zabitej dechami pod Ozorkowem, ostatnio sołtys udzielał wywiadu o nim. Serio nie mógł poprosić mieszkańców wsi albo jego stary skoro on jest jakiś nieśmiały o podwózkę? Nawet na ten głupi pociąg do miasta, pochodzę z tych okolic i chłop do Łodzi ma 40 minut autem w godzinach szczytu. Coś mi śmierdzi w tej historii.

Co więcej sprawdziłem, nawet nie musiał jechać do Łodzi na pociąg, wystarczyło mu jechać do Zgierza na bezpośredni pociąg do Warszawy. Miałby w takim przypadku że 20 minut autem…
  • 15
@idol89: No jak, terminy turnieju chyba znał, nawet jeżeli to się nagrywa podobno ze 3 tyg przed emisją i wtedy mu auto nawaliło to nadal mógł poprosić kogokolwiek o podwózkę do tego Zgierza.
@idol89: no ale na wsi znają go wszyscy, serio on mieszka na pipidówie, sam mieszkam na podobnej wsi i tu się zna każdy z każdym więc na pewno jego ojciec (zakładam że typek jest chorobliwie nieśmiały, tak jak mówiono gdzieś tam) mógł poprosić jakiegoś kumpla sąsiada o podwózkę. Nie za darmo oczywiście tylko zabulić za wachę i dać dodatkowo flaszkę za fatygę. No i nawet nie chce mi się wierzyć że
@Adamcborodo: No może nie miał jednak kogo poprosić skoro nie dotarł. Sam mieszkam na wsi i nie wiem jak wyglądają ludzie którzy mieszkają dwa domy dalej. Każdy jest pozamykany w swoim domu. Niektórzy mają mury zamiast płotu ale to akurat ci zamożni.
@Vinizius: no to nie wiem pod jakim kamieniem się chowasz ale skoro sołtys o nim wywiadów udziela to muszą go znać, ale nawet gdyby to masz PKS do Łodzi odjeżdżający z ozorkowa. A do ozorkowa jak podaje Google masz nawet 10 minut rowerem z jego wsi xD. Nawet nie musiałby prosić kogokolwiek o pomoc.
Co więcej sprawdziłem, nawet nie musiał jechać do Łodzi na pociąg, wystarczyło mu jechać do Zgierza na bezpośredni pociąg do Warszawy


@Adamcborodo: Ale 1 z 10 nie jest nagrywany w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vinizius: no to widocznie jestem mądrzejszy od tego kolesia bo za możliwość wygrania nawet tego 10k oraz zapisania się w historii programu przebolałbym jazdę pksem. Naprawiłbym za tą kasę auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adamcborodo: pewnie presja zrobiła swoje a gdy fura się zepsuła to postanowił olać finał. Jedni lepiej znoszą stres, inni mniej. Pewnie też zna swą wartość i nie musi udawadniac jej występami w programach. Tak czy inaczej zapisał się na kartach historii