Wpis z mikrobloga

Którą z maszynek LT432/CS52 Lis byście bardziej polecili? Robię obie te linie, więc obie się przydadzą do szkolenia. Pytam jednak o fun z gry, zarobki i subiektywne odczucia. #wot
  • 10
@Wikariush z lighta to raczej trzeba się narobić, żeby wyciągnąć kokosy, ale fun z jazdy dywanem (dałem sobie nawet na niego skina z typowym rosyjskim dywanem) jest całkiem duży. Drugiego pojazdu nawet nie znam poza nazwą i widywaniem w bitwach, więc się nie wypowiem. Generalne zawsze lepsze średnie zarobki wychodzą z heavy/medów, ale jak jesteś dobry to wszystkim zarobisz.
@Wikariush: pod zarobki tylko skorpion gi i suka 130pm zarobiłem na nich dziesiątki milionów. Właśnie brakuje mi w wody statystyki ile kasy zarobiłem wydałem na danym czołgu.
Najlepiej weź oba lt i CS bo X drzewkowe są rewelacyjne w obu przypadkach.
Lt sporo odbija ma magiczny pancerz i nalesnikowaty wygląd dużo daje.
Mam oba ale wolę LT bo z medow na 8 prog i burasuka nie mają konkurencji
@Davidian: mi teraz jak wrocilem do gry mega slabo idzie granie su130pm, wszyscy sa tak szybcy i maja tak dobre dziala ze klasyczny TD jest bezuzyteczny jesli przeciwny team ma wiecej niz dwie szare komórki. Teraz moje główne zarabiacze to lansen c, #!$%@? AX i liberte xD
@Wikariush z premium najlepsze i tak są ebr oraz LT z tym że Ebr dużo lepszy, LT niczego sobie ale trochę słabszy. Elc pod spota to jest kocur, ale nie każdy lubi tak grać. Ja np lubię czasami też pograć M41 niemieckim, w miarę kamuflaż i przy bitce z scoutami ładujesz HE i ich walisz po 350 co 4,5 sekundy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kexus512: dla mnie su dalej rewelacyjnie zarabia starczy 3-4 strzały w bitwie i masz ponad 1,5-2k dmg przy jego alfie i penetracji nie musisz korzystać z golda.
Tym bardziej ze ostatnio obsrwuję masakryczny wzrost ilości TD w bitwach. Bitwy gdzie jest ich 7-8 praktycznie non stop - gra rowniez bardzo mało LT-eków przynajmniej na tierach VIII-X