Wpis z mikrobloga

Im jestem starszy i im więcej słysze od znajomych historii o rozwodach, problemach z opieką nad dzieckiem, dymach w związkach, jakiś szantażach emocjonalnych, to na poważnie wydaje mi się, że mimo kompletnej porażki w kontaktach z kobietami, to jednak nie ja przegrałem życie. Co prawda mam ten przywilej, że w odróżnieniu od wielu przegrywów z tagu mieszkam sobie sam i naprawdę choć wiem że samotność i odseparowanie od społeczeństwa ma wiele negatywnych stron, to jednak ten spokój sprawia, że chyba nigdy nie byłem mniej nieszczęśliwy, odkąd jestem dorosły, niż teraz
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 7
@PochlaniaczChleba: tak jak pisze @Little_Makak nieudany zwiazek potrafi zrujnować zycie. Prace zmienisz, otoczenie zmienisz ale jesli wpadnie zly partner a pozniej jeszcze dzieci to mozna sie wkopac w niezle gowno. Dlatego coraz czesciej ludzie otwarcie gadaja ze mieli skopane dziecinstwo bo stara starego nie kochala i na odwrot.

Ciezka sprawa sprawa z tymi zwiazkami zwlaszcza ze wszyscy jestesmy jako pokolenie w choj aroganccy