Wpis z mikrobloga

  • 1
@bachus moi glazurnik mi powiedział, że i tak mnie nie przekona więc mam zamówić taki za 1000 i taki za 200 i jak zobaczę różnice to mam zdecydować. Finalnie ten za 1000 odesłałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bachus ważne żeby łatwo się czyścił, a nam nasz wykonczeniowiec mówił, że powinno się dobierać pod to jak mamy dokładnie odpływ zrobiony.
  • Odpowiedz
@bachus: ja mogę polecić odpływy Vogi. Są na allegro. Szukałem kiedyś jak najplytszego odpływu dla klienta i padło na ten. Wykonanie super, łatwe czyszczenie, wylot 50mm, a nie 40 jak przeważnie w innych odpływach, cena całkiem przystępna i niby produkowane w Polsce.
  • Odpowiedz
@bachus: vogi również. Żona ma włosy do kolan i w każdym poprzednim mieskzaniu był dramat z odpływem, tutaj czyszczenie jest bardzo proste i ma sitka duże po dwóch stronach, większy przepływ tak że nie zapycha się szybko. Bardzo polecam
  • Odpowiedz
@bachus: ja nie polecam Geberit clean line.
Słabo do niego spływa. Jest tak skonstruowany, że cały czas jest uwalony itp.
No włosy to akurat łatwo się z niego wyciąga, bo ma takiego specjalnego łapacza.
Po wykończeniu łazienki znalazłem odpływy prevex i wydały mi się sprytnie pomyślane - obczaj.
  • Odpowiedz