Wpis z mikrobloga

Jak robicie ciągi na fenibucie to po jakim czasie znika magia? Nigdy nie kupiłam więcej jak 20g fenka, także ciągi zawsze były maksymalnie 2 tygodniowe i przerwy między nimi przynajmniej półroczne, no i teraz wzięłam znowu 20g i po 3-4 dniu działanie po np. 1.5g + kofeina jest gorsze od tego po 700mg i kofeinie kilka lat temu. Ogólnie odkąd swiss zaczął sprzedawać fenka w krysztale to jakość działania spadła. Nie wiem, może się starzeję już () Może pogłębiająca się depresja też ma wpływ. W sumie alkohol też już mi zaczął pogarszać nastrój. Ehhh
#fenibut #narkotykizawszespoko
  • 11
  • Odpowiedz
Spróbuj f-phenibutu jak dla mnie jest lepszy w działaniu (subiektywne) i co najważniejsze tolerka rośnie znacznie wolniej magia nie znika po paru dniach i nawet po 2 tygodniowym ciągu na wysokich dawkach (700mg) co jest ekwiwalentem 4g phenibutu byłem w stanie go odstawić bez żadnego skręta w przeciwieństwie do zwykłego phenibutu po którym dochodzę do siebie przez parę dni.
  • Odpowiedz
@Theobromine tylko sobie poczytaj zanim zamówisz bo profil działania jest trochę inny czas działania znacznie krótszy bo 7-10h zamiast 24h jak w przypadku zwykłego fenka no i w moim przypadku często miałem mdłości na drugi dzień. Mimo wszystko uwielbiam fenka i jest moim ulubionym narkotykiem a próbowałem już dosłownie wszystkiego haha cudowna substancja.
  • Odpowiedz