Wpis z mikrobloga

Ile może być warty iPhone 13 Pro 128, 88% baterii? Wszystko działa. Jedyna wada to delikatne pęknięcie na ekranie (widoczne przy włączonym ekranie gdy wyświetlany jest jakiś jaśniejszy element; na czarnym tle pęknięcie jest praktycznie niewidoczne). Absolutnie nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu.

Używane na OLX za około 3k, ale nie wiem ile obniżyć przez wadę ekranu.

#iphone #apple #smartfon #pytanie
  • 7
@u_k1: Baterią się nie przejmuj bo wymienisz ją za 400. Patrz tylko czy ekran oryginalny i bez stłuczeń. Wymiana ekranu 1619zł więc już nie opłacalna zabawa w używki.
via Wykop
  • 0
@acropora: kiedyś sprzedałem Ajfona z totalnie niefunkcjonalnym ekranem, ludzie się o niego wręcz bili xDDD

Można było spokojnie podnieść cenę o 20% i też by ktoś szybko kupił (sprzedany w 1 dzień).

Sporo ludzi pewnie naprawia we własnym zakresie i liczy na odsprzedaż z zyskiem.

@Shokata: ale to ja będę sprzedawał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@u_k1: szukaj serwisu który wymienia szybę nie ruszając digitizera, koszt kilka stów na pewno. A później przy sprzedaży wykorzystaj idealny ekran jako atut. Nikt nie kupi zbitego smartfona w rozsądnej cenie. Zawsze możesz wystawić obniżone o mniejszą kwotę niż wymiana, to być może ktoś się zainteresuje ale musi być o tyle taniej, żeby nie kusiły bez zbitego.