Wpis z mikrobloga

Rozbrójmy powiedzenie: "wszyscy mężczyźni to świnie". Dlaczego mimo, że jest tu sporo dobrych chłopaków to są sami i żadna kobieta ich nie chce? Mimo tego, że wybierają toksyków raz po raz i to nie wychodzi to i tak nie zmienią kryterium doboru. Bo dla kobiet tylko przystojny toksyk to mężczyzna a wszyscy brzydcy romantycy to nie-mężczyźni. Im przez myśl nie przejdzie, że normalny chłopak jest mężczyzną, to jest totalna abstrakcja. To tak jak wymagać od komputera z lat 90, żeby poszła na nim najnowsza gra z 2023.

To nie mężczyźni odczłowieczają kobiety. Kobiety robią to same, a my tylko mówimy prawdę. I jest atak NPC, że ktoś śmiał naruszyć iluzję, której się tak kurczowo trzymają

Oczywiście ja mówię językiem archetypów co widząc po komentarzach nie każdy łapie, ale wszyscy widzimy, że zachowania kobiet są już komiczne i do tego antyideału zmierzają.

Jeśli jesteś NPC to się nie kompromituj i nie komentuj.
#blackpill #przegryw
  • 10
@LostHoldenCaulfield: Była tutaj różowa ze swoim pięknym postem w którym dosłownie napisała 'wszyscy mężczyźni są tacy sami'. Mocno negowała dobrych chłopów bo 'zawsze się tak kończyło'. W międzyczasie jakby nigdy nic w komentarzach napisała w skrócie historię ostatniego związku. Tylu red flag nie widziałem od dawna (i to przez lata pisała) - ale ona oczywiście tego nie przyjmowała do wiadomości, to nie tak że on jest bad boyem, on się zmieni,
Rozbrójmy powiedzenie: "wszyscy mężczyźni to świnie". Dlaczego mimo, że jest tu sporo dobrych chłopaków to są sami i żadna kobieta ich nie chce?


@LostHoldenCaulfield: Ja bym tutaj dodał, że "dobre chłopaki" nie szukają, nie spermią etc. A tak zwane "męskie świnie" uderzają do wszystkiego i wszędzie i dlatego z perspektywy lasek może się wydawać że jest ich więcej. Do tego są przeważnie świetnymi farmazoniarzami i mówią co te laski chcą usłyszeć.