Wpis z mikrobloga

  • 2
@MajaF1: już tak na spokojnie... co ten idiota mężuś Har właśnie powiedział żonie? Ze go nie pociąga? I jeszcze zdziwiony, że ona histeryzuje??? Przecież sie nie uniósł... matko i córko...
Kolejny dzban. Od ślubów i zodiakar. No dzban. Faktycznie ograniczony.
  • 0
@agamp: to jest psychopata. Wiesz, rozwalasz kogoś, a kiedy ten ktoś się rozpada i nie może sobie poradzić, patrzysz na to bez mrugnięcia i mówisz, że przecież byłeś spokojny, powiedziałeś prawdę, żadnych awantur, no normalnie białe rękawiczki. Niepotrzebna tu nawet Rozenkowa.
@MajaF1: @agamp: @melisa_m

trudno pisać mi znając dalsze dzieje, ale się postaram bez spoilerów i dorzucę kilka swoich i nie tylko, spostrzeżeń ¯\(ツ)/¯
Jesse:
najwyraźniej nienawidzi kobiet i ma talent do uogólniania płci. Nie znosi:
Dziewczyn uzależnionych od telefonów,
od mediów społecznościowych,
wygłaszających cytaty motywacyjne,
mówiących do partnera „kochanie” lub „skarbie”
gadatliwych i przerywających rozmowę,
rozpoczynających zdań słowami „o mój Boże, kochanie”
zodiakar,
robiących selfie w lustrze,
brudzących lustra,
fitnesiar
  • 0
@Rosalinea: ciekawe, czemu biednego Harrego wycofali z głównych kandydatur na Kawalera ;)))) dobrze mu tak, burakowi.
A celebrant .. mam nadzieję, że po obejrzeniu Mafsów zmniejszyła się ilość pań, które miałyby wziąć u niego ślub. Żenua.
@MajaF1: w tym sezonie będzie tyle zwrotów akcji, że sami się pogubimy kogo lubimy, a kogo nie (ʘʘ) Jeszcze dwie pary poznamy w kolejnym odcinku. Napalona mamuśka będzie się hajtać i Mellinda ta blondyna, która w pierwszym odcinku z przerażeniem w oczach słuchała napalonej. Później już pierwszy bankiet. Jest jedna para, której nie mogłam zdzierżyć i pamiętam, że nawet sceny z nimi przewijałam, ale wiadomo....różną mamy wrażliwość