Wpis z mikrobloga

#ebay #biznes #pytaniedoeksperta toszke #uk

Hej

Przez długi czas gryzie mnie pewna rzecz zwiazana z wylaniem paczek

Jest pewien super produk ktory myslalem zeby go ciagac do UK bo jest popyt ale problem jest cena wysylki - najtaniej okolo £3 + opakowanie + naklejka + moj czas i zaczyna sie to powoli nie oplacac

Jak to jest mozliwe ze na eBay ktos sprzedaje produkt w cenie £3 i wysyla za darmo? Do tego jeszcze placi prowizje eBay...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaxZST prowizja eBaya jest inna dla biznesu a inna dla zwykłego użytkownika. Do tego jak @d00nezo zauważył, kwestia skali. Chodzi o promowanie swojego sklepu nawet jeśli tracisz trochę na jakimś produkcie to zyskujesz na innych. Podstawowe zasady handlu, nie każdy produkt z listy 1000 musi przynosić zysk.
  • Odpowiedz
@NaxZST: sprzedawałem na eBayu graty z chin

Jak masz drukarkę do naklejek pocztowych + opakowania są tanie + ogarniasz pocztę po drodze, to nie wychodzi drogo. Bywały dni że wysyłałem po 20-30 paczek. Cena wysyłki jest w cenie produktu
  • Odpowiedz
@NaxZST: a orientowałes się już w opłatach celnych tego produktu? bo jak koszt wysyłki robi biznes nieopłacalnym to warto mieć na uwadze koszty importu.
mnie to czasem zastanawia jaki narzut mają sklepy stacjonarne jeśli na eBay można kupić dosłownie każdą #!$%@? taniej z dostawą do drzwi (°°
  • Odpowiedz